Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van aki 18 elmúlt és biszexnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki 18 elmúlt és biszexnek vallja magát évek óta (tehát nem most jött a nagy felismerés), de eddig csak az egyik nemmel volt szexuális kapcsolata? Miért alakult így?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyrészt nehezebb ilyenhez partnert találni, ha nem szeretnéd nyíltan felvállalni. Másrészt én például nem csak szexuálisan érdeklődöm a másik nem iránt, viszont kapcsolatot akkor, amikor még egyedülálló voltam, azonos neművel nem vállaltam volna fel, bújkálva meg nem akartam egyáltalán.

Én egyébként voltam együtt nővel is, de csak kipróbálás szinten, egyszer. A fenti okokból.

2021. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Habár már voltam mindkét nemmel, de kb 5évig húzodott. Bizonytalanság meg pl nem is olyan egyszerű ismerkedni a saját nemeddel... Aztán egyszercsak egy buliban kiszúrt magának egy pasi, sztem józanul akkor sem mentem volna bele.
2021. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cseppszi ***** válasza:
Mi házasság előtt (és első lánnyal való kapcsolat előtt) közösen vertük a barátommal és közben lányokra gondoltunk.
2021. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó néhány "lúzer" fiúval találkoztam sajnos az évek alatt, akik biszexnek mondják magukat, de nővel még sosem voltak, csak más srácokkal szexelnek. Főleg ezért, amit írtam, mert férfi partnert ezerszer könnyebb találni, mint nőit, ők viszont a nők szemében nem túl vonzóak. (Nem feltétlen külső miatt, sokszor a viselkedés, stílus és/vagy anyagiak hiányoznak.)


Sok olyan biszex férfi van, aki alapvetően nőkkel szeretne szexelni, de a való életben mégis inkább férfiakkal szexel, mert férfi partnert sokkal könnyebben talál.

2021. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!