Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan akit heteró létére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit heteró létére nem zavarná ha a párja biszex lenne és keresne is magának szexpartnert a saját neméből?

Figyelt kérdés
Ez abszolút tabu minden heteroszexuálisnak akik komolyan is veszik a párkapcsolatukat vagy van köztetek olyan aki ezt tudná megértéssel kezelni? A válaszaitokba foglaljátok bele a nemeteket is!

2021. szept. 3. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Magyarul ha egy pasinak van egy barátnője, az keress még egy lányt aki bisex. Az nem sima édes 3as?
2021. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor édes 3mas ha mindenki részt vesz az aktusban. Ahoz hogy az ilyen irányú érdeklődést valaki tolerálja, nem kell részt is vennie.
2021. szept. 3. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem hinné, hogy zavarna, de még nem voltam ilyen kapcsolatban. Eleve érdekel a nyitott kapcsolat kérdése, mármint úgy értve, hogy kipróbálnám, akkor is, ha a párom heteroszexuális lenne. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire tudnám jól-, vagy rosszul kezelni. Amíg egyszer meg nem próbálom, addig úgysem derül ki.

F

2021. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én minden kapcsolatomat komolyan veszem, akár barát akár pár és volt egy távkapcsolatom, ahol a másik fél biszex volt, sokat beszélgettünk a dologról és bár megértéssel kezeltem és semmi gondom nem volt vele, picit mind ott volt, hogy vajon elég lehetek-e neki én is, meg tudok-e neki mindent adni, vagy van, amiből hiányt kell szenvednie miattam.

A kérdés második fele viszont már kicsit más, ha partnert is keresne akkor azt nem tudnám a legjobban kezelni szerintem, akkor előbb vagy utóbb belekeverednék abba a gondolatba, hogy tényleg nem vagyok elég (jó) neki. Az meg megint más dolog, ha a biszexualitását velem együtt akarná kiélni, ehhez hatalmas fokú bizalomra lenne szükség minden oldalról, akkor talán belemennék (de eleinte biztosan nem, nem 2 emberrel akarok lenni, hanem a párommal egyedül) és még azt is el tudom képzelni, hogy talán élvezzem és ha nem is rendszeresen, de egyszer-egyszer csináljunk ilyet is. Ha titokban keresne magának bármilyen nemű partnert, akkor viszont semmi bizalom és hamar véget is érne a kapcsolat.

22/F

2021. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha feltekefel az mindegy hogy milyen neművel.

Ha biszex az nem gond, az emberek fele kb az, a gond az ha felrekefel

2021. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sterling.archer ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem zavarna, volt mar ra pelda. 30/f
2021. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell feltétlen, hogy édes hármas legyen, de jelen szeretnék lenni.


F/32

2021. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Édeshármas, illetve ha jelen vagyok nem zavar, ha "külön úton" jár akkor meg tökmindegy hogy milyen neművel teszi.
2021. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kalandvagy1986 ***** válasza:
51%

Nálunk is szóba került. Nem tartom magam biszexnek inkább kíváncsi heteró nőnek. Párommal szóba került, hogy mivel azt amit egy nőtől kaphatok ő nem tudja megadni így nyugodtan nyissak ebbe az irányba...

Persze imádná ha a szeme láttára tenném ezt... 😀

35N

2021. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ez a "kiváncsi hetero" nagyon divatos szófordulat lett :)
2021. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!