Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy jó konditermes kardió,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó konditermes kardió, vagy edzés után vertétek már ki a zuhanyban, öltözőbeb, WC-ben, vagy egyáltalán kanosnak éreztétek magatok utána?

Figyelt kérdés

Én edzés után sokszor annyira kanos vagyok, hogy az edző társam seggére feláll és még csak egyszer történt meg, de kivertem a zuhany alatt.


Lányok, fiúk?


A fő kérdés nem az, hogy kivertétek-e, hanem, hogy edzés után kanosnak érzitek-e magatok vagy sem?



2021. júl. 29. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én terembe nem járok, de napi 20 kmeket lebiciklizek, néha többet, de én ezek után rendszerint kimerült vagyok és csak egy zuhanyra és alvásra vágyok

N

2021. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor valamit nem jól csinálsz edzésen, csak alibizni vagy ott nem pedig edzeni.
2021. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is észrevettem már magamon hogy egy komolyabb, fárasztóbb boxedzés után igaz hogy hullafáradt de nagyon kanos is vagyok.

Ettől függetlenül soha nem vertem ki öltözőben vagy zuhanyzóban, pláne nem stirőltem más edzőtársakat.

2021. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is rohadt fáradt vagyok, és izzadt, büdös. Valósan mindenek előtt le akarok fürödni,de mondjuk én szeretek Spinningelni. Spinning ügyebár az altestet erősíti és zsírt éget. Nah én ezt csinálom és van, hogy a gát izmaim bezsibbadnak és öltözőbe menet bizseregnek. Mint amikor elülöd a lábad vagy ilyesmi
2021. júl. 30. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az intenziv mozgás növeli a tesztoszteron szintet, tehát nő a szexuális vágy.
2021. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

A 2-est hogy lepontoztátok?!


Miért is?🤔


Lássuk csak; Itt a GYK-n brutál nehéz mindenki gondolkodásigényének megfelelni!


Ezért bocsássátok meg, hogy nem látunk bele a buksitokba és nem írunk olyat, ami tökéletesen megfelel a ti valaszelvárásaitoknak! ☝️

2021. júl. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!