Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti ezzel hogyan lennétek, ez ideális lenne?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a pasitok azt mondaná, megérti, hogy szexuálisan néha nőkre is szükségetek van, és áldását adja ahhoz, hogy amikor nagyon hiányzik nektek a női érintés, akkor lánnyal is szexeljetek.


Ugyanakkor az fontos lenne neki, hogy őt továbbra is ugyanúgy kívánjátok, és a szerelem is megmaradjon, tehát a kapcsolat se érzelmileg, se testileg ne csorbuljon.


Szerintetek nektek ez menne? Azaz, ha néha csajjal is szexelnétek, akkor az nem lenne a kapcsolat rovására?



2021. júl. 9. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen ez elvileg elfogadható lenne,A mi kapcsolatunk arra ment rá,hogy a volt barátom rábeszélt arra,hogy a bnőmet is vonjuk be a szexbe,sajnos belementem és ők együtt vannak,egymásba szerettek,engem meg dobtak.
2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megy is, simán.

Nem a pasim HELYETT szexelek csajjal, mert nem ugyanolyan a kettő.

2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ideális helyzet lenne, csak sajnos, a párom sokkal féltékenyebb típus ennél.


21L

2021. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok és fordítva számomra tökéletes lenne a felvázolt szitu.
2021. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ezt megpróbáltuk. El is kezdtem online ismerkedni lányokkal, viszont ők ezt a szituációt kifogásolták, mindenki, akivel beszéltem párkapcsolatot keresett, pedig nekem ki volt írva, hogy én csak szexpartnert, így nem jött össze. Meg aztán azért sem működött, mert nekem volt egy idő után rossz érzésem, nem voltam/vagyok biztos benne, hogy így ugyanúgy fogok tudni majd tekinteni a kapcsolatunkra, hogy nem megy majd a rovására, így felhagytam az ismerkedéssel. Ha tisztáztam magamban ezeket a bizonytalanágokat, akkor majd folytatom.

22L

2021. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát nálam nem így működik a biszexség. Ez arról szól, hogy boldog vagyok mind a két nemmel. Nem arról, hogy amikor az egyik nemmel vagyok, akkor hiányérzetem van a másik nemre. Ha pl együtt vagyok egy férfival, és hiányzik egy nő, akkor az adott kapcsolatban van a hiba, mert normális esetben senki másra nem vágyok, csak az aktuális partneremre. Teljesen a monogámia mellett vagyok, meg is sértődnék, ha a pasimat nem zavarná, hogy mással szexelek, mert nekem ő nem elég.
2021. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 (- -) ***** válasza:
#6 teljesen igazad van
2021. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, csak is így menne a kapcsolat és azzal se lenne gondom, ha ő is eljár és biszex, mert velük könnyebb, tapasztalat.

Van, akinek nem megy a monogámia.

2021. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!