Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire túlzó vagy esélytelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire túlzó vagy esélytelen fantázia, hogy harmincasként legyen egy aktív egyetemista szexhaverom?

Figyelt kérdés
Akit akár napkezdésnek is rendszeresen kielégíthetnék.

2021. jún. 22. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Annyira amennyire te jól nézel ki, vagy amennyivel szponzorálni akarod sugardaddy-ként.
2021. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sandrisbp ***** válasza:
100%
Ha jó alakod van és jóképű vagy, egyáltalán nem esélytelen. Az már más kérdés, hogy valódi aktívakból hiány van a piacon. De nem lehetetlen. És nem kell sugardaddyt játszanod, sok fiatalnak nagyon is bejön egy nála idősebb, de még jól kinéző férfi.
2021. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Aktív, 37 éves, vékony, nem kifejezetten helyes, önző pasi vagyok.

VAN fiatal szeretőm mégis. Szóval semmi se lehetetlen. :) Igaz munkás megtalálni.

2021. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt h van ilyen
2021. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
K.rvákból van bőven, szóval simán találsz. Inkább a normális embereknek van félnivalója, hogy nem talál magának párt. Ilyen igénytelenségre minden sarkon találsz csávót...
2021. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Én is 30 as vagyok és ilyet keresek bp környékén.
2022. máj. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!