Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, feküdtetek mar le csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, feküdtetek mar le csak azert fiuval (mondjuk a legjobb baratotokkal) mert nem volt csaj es hianyotok volt?

Figyelt kérdés
ha igen hogy törtent meg? hany evesek voltatok?
2021. jún. 15. 21:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%

Aha!

Nem volt itthon a barátnőm már egy hete ,és panaszkodtam a haveromnak, hogy màr nagyon kanos vagyok!

Mondta miért nem verem ki,amire ment a válasz,hogy màr unom és az sem segít!

Szívesen könnyít rajtam, ha benne vagyok leszop🤔🤔....felizgultam és benne voltam, leszopott majd torkon dugott,,,,

Azóta is van,hogy meglàtogatjuk egymàst..

2021. szept. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen...
2021. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hm ezekszerint sokaknak volt ilyen. :) nekem meg nem volt de van hogy annyira kanos vagyok hogy benne lennek ilyesmiben.
2021. okt. 16. 15:27
 24/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?
2021. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De már ott tartok lassan hogy lehet hagynám hogy kiverje nekem vagy leszopja 😅
2021. okt. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja és 27 vagyok most 😅
2021. okt. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!