Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kiváncsi bi fiúk, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi bi fiúk, ti hogy találtok partnert?

Figyelt kérdés
20 éves Budapesti fiú vagyok.

2021. máj. 18. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Én mennék, csak én 42 vagyok és nagydarab és amikor ezt megírom, általában lefújják, vagy nem írnak utána.

Szóval tényleg senkinek nem egyszerű.

2021. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazan találok. Haverokkal nem tudnák elképzelni semmit..Próbáltam velem egykoruakat találni de nem sikerült. Meg igazábol csak szopni szeretek mást nem. Tehát pl anál csók .17vagyok és bi. Ha valaki esetleg velem kb egykoru(picikét idősebb) írhat. De normális legyen ne csak egyből "képcsere?". Lehessen beszélgetni is. Ismerkedni
2021. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem könnyű a társkeresés.

Aki bejön az messze lakik, aki meg közel lenne, az meg nem az esetem. De keresgélek. 29F, B-A-Z megye

2021. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A 8as meg büszke is rá hogy ilyen f@sz. Gratulálok.
2021. júl. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!