Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek akik jobban vonzódtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek akik jobban vonzódtok a férfiakhoz, ti elnyomjátok és nőkkel próbálkoztok vagy meleg kapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok mindig is jobban vonzottak a fiúk érzelmileg és szexuálisan is. De közben vágyom a hagyományos jövőre, házasság, gyerek stb. 22F

2021. máj. 16. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szexuálisan inkább fiúk izgatnak, de igazi szerelem csak lányokkal volt. Szóval elég kettős nálam, nem könnyű.
2021. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene elnyomni? A vágyak azért vannak hogy megéld, nem azért hogy frusztrálódj miatta. Pontosabban ha kapcsolatban vagy, akkor elnyomod mások iránt, akár bi, akár meleg, akár hetero vagy mert nem lépsz félre.

Speciális eset ha heteromantikus valaki, de csak a saját nemére izgul szexuálisan. Előtte egy út van: olyan partnert találni akivel közösen meg tudja élni és ezt elfogadja.

2021. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Pedig valamelyiket egyszer muszáj lesz elnyomni magában.

Ha férfival lesz, akkor a nők iránti vágyát, ha nővel, akkor meg a férfiak iránti vágyát.


Maximum keres egy olyan nőt, aki szintén biszexuális és képes egy nyitott kapcsolatban élni.

2021. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Elnyomom mert a család nem fogadná el ha fiúval lennék.
2021. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Volt már hosszú kapcsolatom lánnyal, kettő komolyabb is, de már több éve férfiakkal vagyok, lassan kezdek kételkedni abban, hogy érdekelnek-e még egyáltalán a nők.

Én nem szeretnék sem házasodni, sem gyerekeket nevelni, teljesen tökéletes, ha egy olyan férfival tudom leélni az életemet, aki szeret.

27

2021. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszolónak nagyon nagy a szerencséje, hogy tudott olyan férfivel ismerkedni, aki szereti.

Szinte ismeretlen fogalom ebben a mai világban a szeretet,bizalom, tartós kapcsolat.

2021. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Elnyomom, mert a feleségem nem fogadja el. Csak ő vagy senki... Heteroromantikus vagyok.

Ezen állandóan görcsölök, Ha meg erősödik a vágy és megcsalnám akkor meg azért...

2021. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biszexuális vagyok, a párom hetero, de ha biszexuális lenne, akkor sem tudnék egy olyan kapcsolatban élni, ahol mindkettőnk másokkal kefél. Ha férfival lennék, ugyanilyen lennék.

Hiába vonzódom mindkét nemhez, alapvetően hűséges típus vagyok, hogyha valakivel együtt vagyok, akkor nem vágyom másra csak a páromra nemtől függetlenül.

2021. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!