Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Belezúgtam a legjobb barátnőmb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a legjobb barátnőmbe..?

Figyelt kérdés

Az életem során sikerült rá jönnöm hogy biszexuális vagyok. Mikor chaten beszélgettünk egy legjobb barátnőmmel ő elmondta nekem hogy ő is az. Ezután csak úgy viccből ilyen "furcsaságokat" csináltunk mintha flörtölnék. pl: Kacsingatások, ez a mocskos fantázia, stb... De az egészet csak viccből. Egyszer kétszer virágot adtam neki, Rómeó Júliásat "játszottunk" ha lehet ezt így fogalmazni. Meg néha életem szerelmének hívtam de csak hülyéskedtünk egymással és sosem gondoltuk komolyan. Viszont egyre jobban kezdett megtetszeni a barátnőm, és már kb. 8 hónapja vagyok vele így, de semmi nem változik, bár nem is akarom hogy változzon. Nem tudom hogy el kéne-e mondanom neki. Talán lenne nála (nem vagyok matematikus) úgy olyan 9% esélyem de az maximum azért mert nem heteró...?

Szerintem csúnya is vagyok tehát nem hinném hogy bejövök neki. És attól is félek hogyha elmondom neki és elutasít akkor már nem leszünk barátok...

Illetve ha összejövünk akkor meg nem akarom a sok idétlen fiútól megkapni azt hogy "bzik vagytok"

"Ez nem normális" "undorító".

Meg szüleim se tudom mit szólnának. Vagy az övéi? Anyukám és az ő anyja barátok. És félek ha elmondom a barátnőmnek, akkor ő tovább adja az anyjának, aki lehet hogy esetleg megharagszik (nem tudom hogy homofób-e) és az anyámat is okolni fogja ezért.

Tehát nagyjából tökmindegy mit mondana úgy is balul sül el. De én még is elszeretném mondani... Mi erről a véleményetek?



2021. máj. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Mutatsz képet?
2021. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, úgy tiszta. Amíg nem mondod el, úgyis ezen fogsz kattogni.
2021. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Csak neki kell elmondani, nem a fél világnak! Ha együttmaradtol felköltöztök BP.-re, vagy ki Londonba, és minden sinen van. A világon kevesebb az elfogadó.
2021. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pár hónapja volt és érdekelne mi lett a vége elmondtad vagy magadba tartottad mi volt vagy van? Összejöttetek? Kíváncsi vagyok!
2021. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy még érett egy kapcsolathoz,főleg nem egy olyanhoz ahol a másik fél ugyanaz a nemű.

Nem rosszindulatból szántam,velem is ez volt.

2021. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!