Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam,hogy van bennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam,hogy van bennem biszex hajlam?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok, 2 eve vagyok egyutt a baratnommel es mar fel eve egyutt elunk. A baratnom ota nem volt kalandom fiuval,mivel szeretem a baratnom,minden tokeletes vele es nem is vagytam kalandozasra.Osszesen 3 sraccal voltam parszor es inkabb “kivancsi heteronak” mondanam magam,mint biszexnek,hisz nem tudnek egy ferfival kapcsolatot letesiteni. Mindig a noi nem volt a vonzobb szamomra,de szexualisan kivancsi voltam.

Tegnap azt mondta,hogy szereti bennem,hogy oszinte vagyok es elkezdtem gondolkodni ezen,hogy errol nem tud (ahogy mas sem).


Erdemes lenne megnyilnom

neki vagy hagyjam? Igazabol kizart dolognak tartom,hogy mellette kalandozzak,igy nem erzem lenyegesnek. Felek ezutan maskepp tekintene ram.



2021. ápr. 28. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
inkabb hagyd, ne mondd el..
2021. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Kezdjük ott hogy "kíváncsi hetero" nincs, szimplán un. heteroromantikus biszex vagy (=párkapcsolatot csak ellenkező neművel tud elképzelni, de amúgy biszex mert időnként nyitott erre-arra a saját nemével). Eme terminológiai kérdésen átlendülve a kérdésedre a lényeg...


Szóval két éve együtt vagy valakivel és fél éve együtt is laktok... Te meg még mindig szerepet játszol, még mindig nem vagy teljesen őszinte vele, titkolózol??? Komolyan erre akarsz alapozni, megjátszásra, titkolózásra egy hosszú távú kapcsolatot? Kivel lennél a lehető legteljesebben őszinte ha nem azzal akivel a jövődet elképzeled? Már rég el kellett volna mondanod, mert ez vagy te, ez is hozzád tartozik! Ha másképp néz rád, akkor lehet nem is annyira passzoltok egymáshoz. Egy jó társ megért és elfogad - ha nem akkor az nem a társad, csak valami kapcsolat-szerűség. Másnak akarod majd kiadni magad egész életedben???

Nyugodtan mond el, s tedd hozzá amit leírtál fent, kalandod volt, de megcsalni nem akarod. Ha e miatt megromlik a kapcsolatotok akkor ezt a kapcsolatot már úgyis megette volna a fene hosszabb távon.

2021. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nálam alap, hogy egy párkapcsolatban nem titkolózok.
2021. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha eddig nem mondtad, akkor már most se mond.
2021. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Gyakorlatilag mindegy hogy elmondod v. sem. Az hogy eddig nem tetted azt jelzi van egyfajta bizalmi deficit a kapcsolatotokban - nem bízol a másikban, abban hogy megért, elfogad. Amelyik kapcsolatba így vágnak bele ott a legritkább esetben szokott túl hosszú ideig kitartani. Vagy ha igen akkor ott idővel érzelmileg amúgy is elhidegülnek és beleragadnak egy megszokásra alapozott valamibe. Nehéz eldönteni hogy az ember saját életének a szemszögéből (lezárni aminek nincs meg a bizalmi alapja vagy élete végéig beleragadni a boldogtalanságba) melyik a rosszabb.
2021. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
98%
En nem mondanam el a helyedben. Ha csak par kalandod volt es azt mondod,hogy nem tudnad szeretni a ferfiakat es fontos a diszkrecio,akkor felesleges tudnia errol. Ez ugyanaz,mintha a csaj elotted 50 pasival lett volna,de nem mondja el,mert tudja,hogy ezutan maskepp neznel ra. Sot ha ezzel kezdesz lehet lett volna benne egy felelem es nem lett volna az egeszbol kapcsolat,hisz en sem kavarnek egy biszexualis csajjal.
2021. ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem fogsz többet srácokkal együtt lenni úgy, és biztos vagy a barátnődbe hogy szereted és vele maradsz, ne rontsd el ezzel. Lehet hogy nem fogja jól lereagálni. Nekem ha elmondana ilyet a párom lehet hogy szakítás lenne de nem biztos, mert bizonytalanságot idéz elő bennem.

L

2021. ápr. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2-3. Ti azt fogjátok, hogy senki nem szokott senkinek a világon szó szerint mindent elmondani? Pl egyszer 12-13 évesen a tesóm megfogta a farkam én pedig megfogtam a mellét. Na ezt sem mondtam még el soha senkinek a való életben és nem is fogom. Miért? Mert felesleges. Pont ugyanígy van ez a kérdező esetében is.
2021. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én egyik exem kb egy év után mondta el, hogy biszex. Alig tudta kimondani, annyira pánikolt. Megmondtam neki, hogy én elfogadom, és nem zavar, de ha bármikor megfordulna a fejében, hogy másra vágyik, mondja el. Részemről semmin sem változtatott, mert működött a kapcsolat, egyáltalán nem volt érzékelhető a dolog.
2021. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatban vannak titkok amirol az ember nem szivesen beszel mert inkabb elszeretne felejteni vagy elnyomni magaban ami ugyan nem mindig jo.

Sztem.ne mond el, foleg ha vizualis tipus.

2021. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!