Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal 20-30 közötti biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 20-30 közötti biszex apukák, ti szoktatok kalandozni a saját nemetekkel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 11:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kérlek ne bántsátok egymást, mindenki saját maga mérlegeli, hogy enged-e a vágynak vagy sem.
2021. ápr. 14. 12:55
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
#11 Nem bántunk mi senkit! Ők bántják a saját családjukat! Mi csak kimondjuk az igazságot!
2021. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy arról senki sem tehet hogy biszexuális. Ettől függetlenül még vágyhat feleségre és gyerekekre, de mivel biszexuális, ezért természetesen vágyik a férfiakra is. Mint írtam, mindenkinek az egyéni döntése a dolog, nem kérek a kérdés sértő véleményeket, mégha szerintetek ez is az igazság. Nem ezért lett kiírva a kérdés, szóval kérek mindenkit, hogy az ilyen egyéni vélemények megnyilvánulásától tartózkodjon.
2021. ápr. 14. 13:10
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Arról senki nem tehet hogy biszexuális, de ez nem kifogás a hűtlenségre és a gerinctelenségre.
2021. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

Ja, egyéni döntés csak másokra is hatással van. Ha valaki biszex akkor már rendben is van hogy félrekúr?

Nehogy már még őket keljen sajnálni, meg ne lehessen sértőt mondani rájuk, amikor ártatlan embereket tesznek tönkre.

2021. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Már akarta velem házas férfi, de mondtam, hogy inkább nem. Viszont szinglivel nagyon szívesen benne vagyok ilyen kalandba.
2021. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!