Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lesz valaha is bátorságom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha is bátorságom férfival próbálkozni?

Figyelt kérdés

Tizenéves korom óta tudom, hogy biszexuális vagyok. Ennek ellenére mindig csak nőkkel "kezdtem". Velük sikeresen alakítottam ki érzelmi és testi kapcsolatot is, viszont nagyon vágyom férfiakkal (kizárólag testi) kapcsolatra. Viszont nagyon sok dolog visszatart.

- Félek a nemi betegségektől (nőknél is óvatos vagyok, de talán hamisan, viszont él bennem az előítélet, hogy a homoszexuálisok/biszexuálisok közt gyakoribban bizonyos betegségek)

- Nem bízom az emberekben. Félek, hogy elmondanák valakinek a kapcsolatunkat, és én tényleg csak és kizárólag testi közösségre vágyom, lelkire nem.

Szóval ezzel küzdök. Talán butaság erről posztolni, mert csak sírásnak tűnik, de azon kívül, hogy "ne félj, és bízz jobban az emberekben", mit tehetek? Ilyen vagyok, és úgy érzem, ezen nem tudok változtatni. Viszont szeretném átélni férfival is. Nem kell, hogy tapasztalt legyen, lehet ő is "első alkalmas", csak ne legyek tapló, ne járjon a szája, és legyen "tiszta".

/21F, egyetemen vagyok másodéves/



2021. márc. 15. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hagyd! Bocsi erre nem tudok mit mondani.:(
2021. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is 21 vagyok, és biszexuális. Csak csókolóztam és érzelmeskedtem egymás ölében a barátommal, de nem volt szex. Én is félénk vagyok, és nekem sem volt még komolyabb. De nekem lelki kapcsolat kéne, kevésbé testi. Úgyhogy, gondolom ez így nem fog menni.
2021. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eljön az az idő hidd el ,mikor a vàgy erősebb lesz mindennél!

Hasonlóan kezdtem mint Te!

Előbb utóbb találni fogsz számodra megfelelő partnert ,és be hagyd ki mert utólag megbànod ,hogy halogadtad !

2021. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Enis ilyen voltam meg vagykk is


42 F

2021. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sandrisbp ***** válasza:
59%

1.Legyen, megéri!!!

2. Ha sokáig vársz vele, később sajnálni fogod az elvesztegetett időt.

3. Ne légy előítéletes, a nemi betegségeket nem érdekli az illető szexuális orientációja, szóval attól, hogy valaki pasi létére pasikkal is szexel, nem kell nemibetegnek lennie, én is így tettem egész felnőtt koromban, oszt' még egy kis kankót se szedtem össze sose :)

4. Válogasd meg a partnereidet, és gumi nélkül csak viszonylag alacsony kockázatú dolgokat csinálj bárkivel: ha kiveritek egymásét, attól senki se lesz beteg, és HIV szempontjából még az orál se nagyon kockázatos - persze nyilván számít, hogy a partnerednek hány partnere van naponta/havonta/évente.

2021. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sorry, csak követem a kérdést.

41f

2021. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, arra való az a kis négyzet jobbra fent ("figyelt kérdés")
2021. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# Köszönöm. Mindig tanul az ember.
2021. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!