Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk/lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Szerintetek nagyon rosszul néz ki hogy 195cm magas vagyok, de odalent csak 13cm mereven? Mert a magasságomhoz kicsit szégyellem ezt a méretet.

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó az a 13 cm. Kellemes, kényelmes méret, akár a számba, akár a fenekembe.

A magasságnak semmi köze a farokmérethez. Ez inkább genetikai kérdés.

2021. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudd hasznalni ez a lenyeg, hiaba van otthon komondor, ha mindig alszik. ;)
2021. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy kérlek írj rám. Régi álmom egy kisfarkú normális srác és te ilyennek tűnsz.:)
2021. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%
Én kicsit sajnállak. Én 197 cm vagyok és 17 cm a farkam. Mivel nagy kezem van, ezért ha ráfogok akkor még ez is kicsinek érződik néha, bár tudom inkább felülről súrolja az átlagost. Valahogy tedd túl magas rajta, de nekem biztos rossz érzésem lenne ezzel kapcsolatban.
2021. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 175 cm vagyok, és 16 cm, de szerintem csak nekem egy kicsit nagy az átlagnál😆

Nyugi, a tiéd az pont jó👍🙂

2021. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!