Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktívak, számotokra izgató,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak, számotokra izgató, ha a partnereteknek jól láthatóan nem tetszik, hogy az arcára élveztek, de ellenkezés nélkül, savanyú arcot vágva tűri, sőt még le is nyeli és tisztára is nyal benneteket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ez így leírva nekem nem annyira
2021. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem voltam férfival, de imponálna, hogy elélvez miattam, úgyhogy simán ráélvezhetne az arcomra.
2021. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt már.Be jött.Egy kis grimasz még izgató is.
2021. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejött. Izgat az is ha látom, hogy a dugásnál túl mélyre megyek és mégis tűri. De csak akkor okés ha neki is. Alapba nem csinálok olyat ami a másiknak rossz de vannak srácok akiket izgat ha a másik úgymond használja őket.
2021. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ. Ha előzetesen tudok róla, hogy ez őt izgatja, maga a szituáció, annak ellenére, hogy az adott pillanatban látszólag csak "eltűri" szubként, akkor igen. Ha viszont ezt nem tudom róla, akkor csak annyit látok, hogy nem élvezi, ekkor viszont nem.
2021. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!