Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nők akik nem mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nők akik nem mindig tudják kiélni az ilyen jellegű vágyaikat szoktatok maszturbálni olyan lányokra pl akikkel amugy sose mernétek probálkozni?

Figyelt kérdés
pl munkatársnő,nevelt lány,gyereketek tanárnője stb:)aki szexualisan izgat,de nem tehetnel vele amúgy semmit

2021. márc. 5. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, de a kérdésedből valami azt súgja te nem biszex nő vagy... A válasz meg NEM.
2021. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem csak a kérdés sugallja.Nem vagyok biszex nő!Nem is állitottam mint itt a legtöbb kamus.Pasi vagyok! Nők vélemenye érdekelne,és ha nem hát nem.Ez is válasz
2021. márc. 5. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mostohatesó. Iszonyat gyönyörű, és ő is biszex. 19 évesen lettünk mostohatesók, szóval annyira nem beteg szerintem, csak neki azóta van pasija, nekem meg lett most barátnőm szóval...
2021. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!