Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jó ötlet idősebb pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet idősebb pasival hármasozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel először próbáljuk ki a hármast, és ő idősebb férfival akarja. Természetesen úgy lenne hogy ő is szexel velem. Idősebb alatt olyan negyven felettire gondoltunk.

Én 24f, ő 23n



2021. febr. 28. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Főleg ha velem. 40/f
2021. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Abból a szempontból nem rossz, hogy tapasztaltabb egy negyvenes, és türelmesebb is.

Ráadásul a barátnőd is ezt preferálja.

2021. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Azt hittem tényleg idősssel akarja.
2021. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 40 feletti még nem idős, és nagyon jó vele a hármas. Figyel mindkettőtöknek, és ki tudja elégíteni az igényeiteket.
2021. márc. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Biztosan találsz itt is.Én is bevállalnám.Alig várom,hogy ez a járvány

lejjebb menjen vagy megszűnjön.Idős pasi vagyok 60-as.

2021. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet és működhet is. 40-es csak a ti korotokhoz viszonyítva idősebb, szexuálisan nem feltétlenül. Alapvetően a személyes benyomás "kémia" fog dönteni, hogy kit fogtok választani. Utána pedig kiderül, hogy jó döntés volt-e. :)
2021. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos, hogy a fickó mindkettőtöknek tetsszen, pláne ha veled is lesz. Majd írj mi volt.
2021. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na összejött már?
2021. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!