Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiú aki úgy próbálta ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiú aki úgy próbálta ki fiúval, hogy előtte nem is tervezte és hogyan, milyen körülmények között? Passzív, aktív egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés
Pl. részeg voltál vagy bármi ilyesmi körülmény

2021. febr. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy két pasi egy csaj felállás jött össze egy buli után, és egyszer azt éreztem, hogy valaki nagyon finoman ténykedik odalent a szájával, miközben én fent a csajjal smároltam:-)

50/F

2021. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Táborban voltam. A srác a szobatársam volt. Ő 18 é 15 éves. Feldobta a masztit témának. Majd mondta verjük ki. A vége az lett, hogy leszopott. Ez a program maradt a tábor végéig minden este. Később találkoztunk a tábor után is. Kérte, hogy dugjam meg. 2 évig jártam hozzá mert kanos kissrác voltam és bejött hogy valaki csak úgy lesz-p amikor akarom. Izgalmas idők voltak. Azóta a srác "heteró" lett. Mindig mosolygok ha látom a facen a képeit.
2021. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez olyan szép emlék lehet!:) Na de ki tudja, lehet vissza kívánjátok egymást!:)
2021. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hat privatba megirhatom :) eleg különleges elmeny volt es emlekezetes :)
2021. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 16 évesen véletlen volt a legjobb barátommal kiváncsiak voltunk, ittunk pár sört, es kiprobáltunk mindent. Passziv voltam. Igy jobb volt mert nem paráztunk rá napokkal előtt már. Azóta is barátok vagyunk, én biszex lettem (voltam vagyok leszek😅) ő tagadja magát😂. 21/f
2021. márc. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5-ös privátban kérdezhetek? :)
2021. márc. 13. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezhetsz ha szeretnel :)
2021. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom az elozo miert irta de kerdezhetsz😅 5 os vagyok
2021. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!