Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Maszturbáltál már nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáltál már nyilvános helyen titokban és valaki észre vette ?

Figyelt kérdés
villamos , metró, vonat, távolsági busz, presszó, étterem ............
2021. jan. 8. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
részegen hazafele menet egy városi parkban, kondi tusolóban, erdőben biciklizés alkalmával többször is
2021. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Le még nem buktam, de szeretem az izgis helyeket :)

Ami hirtelen eszembe jut: :)

Strand öltöző, zuhanyzók, plaza wc, balatonba, wellness yakuzzi, kondi oltozo, termlafurdo, auto, bicajozas kozben en is erdoben. Ott rendszeresen, ez a kedvencem :)

Alig varom a nyarat :)

2021. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán sokszor, párszor távolsági, munkahely, kocsiban, kocsi mellett, lépcsőház.

Még senk nem vett észre, vagy csak nem tudom.

2021. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Vertem már öltözőben, zuhanyzóban, utcán, erdőben, vonaton, lépcsőházban, vízparton.

Le még nem buktam de volt már olyan, hogy egy másik sráccal hokiztam illetve volt mikor haverokkal történt a recska nyilvános helyen.

2021. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 sandrisbp ***** válasza:
volt már ilyen.... és észre is vett - de nem lebukás volt, hogy pont azt akartam, hogy vegyen észre és nézzen a másik pasi.
2021. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!