Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok az egyoldalú szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok az egyoldalú szex bejön fiúval?

Figyelt kérdés
Tehát téged zavar ha a partnered nem szop le? Viszont őt le kell. Amúgy nem voltam sráccal de tudom, hogy az nem izgatna ha én szopnék csak fordítva. Csak ugye míg lánnyal tud az ember mit "adni" cserébe addig fiúval amit adhatok egyik se játszana. Szóval, hogy ez hogy megy ilyenkor?
2021. jan. 5. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy de meglepne milyen sok pasi akar csak orálisan kényeztetni. Esetleg akarja hogy megdugjad. Én legalábbis sok fiatal sráccal voltam így. És meglepő mód arc képet se kértek. Mondjuk nem is adok. Szóval semmi se lehetetlen. Csak keresni kell. Biztos élvezni fogod.
2021. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez a partnertől függ, van olyan, akit nagyon szívesen szopnék.
2021. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem zavarna.

Adni pl azt hogy kivered neki, megdugod, csókolgatod simogatod ha ő nem élvezett el miközben szopott vagy dugtad akkor ebben segítesz neki, ujjazod...

2021. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat mondjuk en eppen csak forditva tudnam elkepzelni, marmint hogy en szopok. Voltam mar egyszer egy pasival hat... En lecumiztam de amikor o akart engem nem eppen allt fell a farkam. De teszem hozza nekem az hogy cumizhatam es a tudat hogy en jutattam el a csucsig az mar egy kielegules volt :). Azota nem vitt ra lelek ujabb akciora, de jo lenne mar.
2021. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak adni szeretem Nekem nem is kell hogy a másik csinálja
2021. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 sandrisbp ***** válasza:
100%
Szerintem, ha eléggé vonz a másik, teljesen jó egyoldalúan is. Persze azért kölcsönösen még jobb....
2021. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb szeretem a kölcsönös szopását, de az is elég, ha csak annyi történik, hogy leszophatom a másikat.
2021. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sandrisbp ***** válasza:
100%
Egyébként ha te nem akarsz sz@pni, de szeretnéd, ha neked valaki csinálná, az egyáltalán nem jelenti adsz, hogy te nem viszonozhatod a partner fáradozását :).... kezed csak van, nem? sok srác szereti, ha kiverik neki, nekem sincs semmi hiányérzetem, ha én szájjal juttatom csúcsra a partnert, ő pedig engem "csak" kézzel.
2021. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 alatti szívesen szopnam egyoldalúan. Meg vannak még mocskos vágyaim de ide nem írom le. Nem nem pedofil dolgokra gondolok.
2021. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen
2021. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!