Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges hogy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy biszexuális heteroromantikus vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég régóta támogatója vagyok az LGBTQ+ közösségnek heteróként, viszont néhány hónapja kicsit máshogy is foglalkoztat a téma. Néha azon kapom magam, hogy azon gondolkodok, hogy kipróbálnék 1-2 dolgot lánnyal.

Például csók, egy kis tapi, vagy 3-as felállásban (2 lány 1 fiú) szexet. Viszont kifejezetten erős szexuális vonzódást nem érzek a nők felé, talán inkább kíváncsiság. Inkább csak megnézem a szép nőket az utcán. Romantikus kapcsolat pedig számomra elképzelhetetlen egy nővel.

Ez mi lehet?

Csak kíváncsi lennék és keresem magam?

Vagy csak "kicsit" vagyok bi? (Úgy értem hogy 1-2 a Kinsey-skálán)

Vagy valami más?

Köszi a segítséget ^^

18/L



2020. nov. 29. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kíváncsi hetero. Amitől feláll a hátán a szőr a sok okoskodónak. Pedig van ilyen.
2020. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
#1 Te valami szakértő vagy? Gender szakon végeztél esetleg?
2020. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki ha lesz lehetőséged, és megtudod. A fiúk 90 százaléka benne lenne a hármasban, és imádnának érte. Lehet hogy biszex vagy. Ha ismered a Kinsey skálát, akkor tudod hogy nem minden biszex helyezkedik el középen. De szerintem nem is az a fontos hogy minek hívod magad, hanem hogy megtudd hogy mit érzel a nők iránt. Lehet hogy utána ki akarod próbálni kettesben is egy nővel, de lehet hogy kiderülne hogy ez mégsem neked való.

Én sokáig teljesen heteronak gondoltam magam, nem is tetszettek a lányok, aztán 22 évesen rájöttem hogy szerelmes vagyok egy barátnőmbe. Minden előfordulhat.

2020. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az urban dictionaryből:

2

bihets

Bisexual-heterosexual. A person who claims to be bisexual, but has constantly been in heterosexual relationships and prioritizes the opposite sex in company.


Pusztán ennyi alapján szerintem hetero vagy. A női testet kb mindenhol túlszexualizálják, így egy rakat hetero nő fejében ragad meg akarva, akaratlanul, hogy ennek számukra is vonzónak kéne lenni.

Ha tényleg biszex vagy, akkor menne a szex rendesen is nővel, férfi nélkül, és fel tudnál izgulni magára a női nemiszervre, nem csak arra, hogy plátóian szappikus öleléseket, meg tapizásokat kapnál.


Amit felvázoltál, az kb annyi, mindt amikor gimiben/egyetemen smárolnak néha a lányok, mert huuu de izgi, de aztán semmi komolyabb nem lesz belőle, és sosem vállalnának be egy kapcsolatot egy lánnyal.


De persze te tudod, hogy mit érzel, és kihez vonzódsz, itt csak arról lehet véleményt mondani, amennyit megosztasz velünk.

2020. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Jól fogalmaztad meg. Biszex vagy mivel a saját nemed is kivált belőled szexuális vágyat, izgalmat. Heteroromantikus mivel csak az ellenkező neművel tudsz elképzelni kapcsolatot.
2020. nov. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!