Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, ki hagyja meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ki hagyja meg a fanszőrzetét köztetek?

Figyelt kérdés

Én szeretem meghagyni természetesre mert sokkal férfiasabbnak érzem így magam.

Tudom, hogy igénytelennek tartják sokan és azt is mondják, hogy, ha megvan ott hagyva a szőr akkor büdösebb is amit soha nem értettem.

Mindennapos tisztálkodás során azt is meg kell mosni és nincs kellemetlenség. Ez olyan mint a haj, az is igénytelen és büdös, ha nem mossák.

Szóval ki hagyja meg és miér? a korotokat is leírnátok?



2020. okt. 29. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

En meghagyom. Baratnomnek jobban tetszik teljesen szorosen.

27

2020. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is szőrös. Nem igénytelen, nem büdös, csak szőrös. Nem vagyok bi, kort nem írok és privátot sem kérek.
2020. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem,ha természetes szőrzettel kell élnem.Nem borotválom sehol.
2020. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi. Én trimmelni szoktam mert kondi mellett így kényelmesebbnek érzem, de más pasin azt tartom szexinek ha még van teljesen hagyva a szőr.
2020. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is trimmelem csak pár hetente, így mindig szőrös valamennyire. Férfias marad így, de előnyösebbnek érzem magamon a rövidet, mert kevésbé hullik, stb.
2020. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is trimmelem
2020. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem a trimmelt volt a kérdés.
2020. okt. 29. 10:30
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Lusta vagyok levágni, ezért többnyire meghagyom, néha ha már nagy ollóval levágom, ha ráveszem magam. 29/F
2020. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szőrös. Egyszerűen nem ér annyit, hogy foglalkozzak vele. 28
2020. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is full szőrös a farkam és a hónaljam sem szőrtelenítem. Ugyan eléggé hosszú a szőröm tiszta és nem szagos. Én így látom magam férfiasnak, mert sehol máshol nem nő igazán szőr. Így tetszik, ha természetesen szőrös vagyok lent, habár régen mert elvárás volt borotváltam meg trimmeltem is.

24F

2020. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!