Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan lány, aki tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki tud segíteni? abban, ha heteroszexuális párkapcsolatban élek 2 éve, viszont elég sok szexuális bántalmazás ért, és valahogy nem vagyok rendben... És arra vágyom, hogy kipróbálhassam egy lánnyal, mert kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

És úgy érzem, hogy segítene, ha megpróbálnám, és látnám, hogy milyen ez.

Valaki járt már hasonló cipőben? Tapasztalatok?



2020. okt. 18. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok, de szexuális bántalmazással nincs tapasztalatom. Gondolom, férfi részéről ért és van benned egy gyanakvás a férfiakkal szemben. Ez viszont jogos, egy lánytól minden esetben több kedvességre és odaadásra számíthatsz mint amire bármelyik férfi képes. :)
2020. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kiskoromban egy felnőtt lány molesztált, utána pedig több férfi megerőszakolt 20 éves korom körül
2020. okt. 18. 22:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerült a bántalmazást feldolgozni pszichoterápián? Szerintem a lánnyal való szeretkezésnek nincs terápiás hatása a bántalmazásra, arra tényleg csak a pszichoterápia meg az ilyen önismereti módszerek jók, de arra jó a szeretkezés, hogy rájöjj, élvezed-e.
2020. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem sikerült feldolgozni még semmit.. A kiskoromban történt dolgok azzal a lánnyal belém égtek... Ezt szeretném talán feloldani valahogy
2020. okt. 18. 23:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az rossz élmény volt vagy inkább izgató csak akkor helytelennek gondoltad?
2020. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz élmény volt... Fájdalmas, és megalázó, és nem élveztem

Viszont felnőtt fejjel ki szeretném próbálni, mert úgy érzem hogy talán begyógyítaná a sebeket

2020. okt. 18. 23:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt traumaként élted meg, akkor nem javaslom, hogy így keress rá gyógyírt, mert a másik nem egy szakember, hanem egy ugyanolyan érző lény, mint te és ha ez az együttlét rosszul sül el, mert nem begyógyít, hanem esetleg feltép sebeket, az neki is súlyos traumát okozhat. És sajnos ez nem is feltétlenül derül ki a helyszínen. Nem elegáns valakit megterhelni egy ilyen "feladattal", mert a szeretkezésben kifejezetten sérülékenyek vagyunk.

Fontos lenne, hogy inkább minél hamarabb kezdj pszichoterápiát. Az se két perc, amíg egy jó terapeutát találsz, akivel már 3-4 ülés után érzed, hogy megmozgat az önismereti munka. De nagy terhekkel élsz együtt, ezt muszáj lenne igazoltan működő módszerekkel feldolgozni!

2020. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hosszú évek óta járok pszichiáterhez... Én nem terhelném ezt rá a partneremre, félreértettem.. Egyszerűen szeretném elengedni magam valaki mellett, szeretnék én is örömet okozni vele. És természetesen minden elmondanék neki, mielőtt bármi történne
2020. okt. 18. 23:33
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi történt a lány és közted?

Ha gondolod leírhatod privibe is.

2020. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Minden testiséget is érintő kapcsolatban nagy teher, ha legalább egy fél szexuálisan bántalmazott volt. Egy nem bántalmazott ember is kiszolgáltatott, de egy bántalmazott az egy csipkésre faragott hímestojás. (Értsd: [link] )

Ha évek óta jársz és semmi nem változott, nem jó helyre jársz. Tudom, hogy jó terapeutát sok időbe telik találni, de pszichiáterek között sajna ez egyenesen tű a szénakazalban. Heti 50 perc beszélgetésnél egy hónap alatt érezned kellene valamit. Nyilván még nem az életed változását, de azt mindenképp, hogy vannak-e új gondolataid a témában, jött-e esetleg olyan szempont, amiből még nem néztél rá valami unalomig ismert dologra az életedben. Vagy egyszerűen elgondolkodsz-e dolgokon két alkalom között, vagy akár előtte támad-e benned kíváncsiság, hogy vajon most mikről lesz majd szó. Az is eléggé a terapeuta inkompetenciáját sugallja, hogy évek alatt nem esik le neki, hogy nem vagytok kompatibilisek. Már tovább kellett volna küldenie normális esetben, de akkor most szólok neked, hogy érdemes lenne felállnod a székéből és egy pszichológust keresni. És ha annál se érzed a szikrát egy hónap alatt, onnan is bátran állj fel a saját érdekedben és menj tovább. Ez ilyen, mindenkinek más a jó, az egyik csak hallgat, a másik kérdezget, a harmadikkal beszélgetsz, a negyedikkel gyakorlatokat végzel, ezerféle módszer, ezerféle egyéniség. Ha találnál egy olyat, akivel neked is működik, felbecsülhetetlen értéket kapsz (vissza): az Életedet.

2020. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!