Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex párnál, milyen, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex párnál, milyen, amikor ugyanarra a nőre, férfira kattantok rá, vagy ha éppen párotok egy vele azonos neműre, nyitottan éltek vagy próbáltok monogámok lenni?

Figyelt kérdés

Izgató, ha beindultok mindketten ugyanarra az emberre? Van ebből konfliktus köztetek? Netalán együtt próbáljátok meghódítani harmadiknak? Milyen arányban sikerül ez? Egyáltalán, miként megy ez nálatok?

Szerintetek, jogosan féltékeny egy biszex ember, ha ő maga sem monogám? Kire vagytok jobban féltékenyek, ha párotok azonos neművel kezd, vagy ha ellenkező neművel?

Éltetek már együtt hármasban, négyesben? (itt nem csak szexkapcsolatra gondolok, hanem együtt lakásról) Milyenek a tapasztalataitok? Idegenek előtt, miként adtátok elő mindezt?



2020. szept. 14. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok kérdésed van! :)

Engem nagyon izgat, amikor biszex nejem vonzódik egy nőhöz. Amikor az a nő mindkettőnknek tetszik, az nagyon klassz! Ha sikerül harmadiknak bevenni az pedig a legszuperebb élmény!

2,5 évig volt egy barátnőnk, akivel fél év után össze is költöztünk. A szomszédos garzonlakásunkat rendszeresen kiadtuk, amikor velünk élt, mindenki úgy tudta, hogy a bérlőnk. De persze nem ott lakott hanem velünk. Nagyon kellemes időszak volt! Mai napig jóban vagyunk, de sajnos külföldön kapott nagyon jó állást.

Összezördülések persze voltak köztünk, akár egy átlagos párnál, de ugyanúgy meg is oldódtak. Semmi komoly vita nem volt. Féltékenység lényegében egyáltalán nem volt. Mindenki törekedett, hogy egyformán jusson a figyelemből mindenkinek, beleértve a szexet is.

Nejemmel nem szoktok egymást csalni, vagy együtt ismerkedünk vagy maradunk egymásnak kettesben. A flörtöléseket viszont élvezzük, együtt és külön is. Az nem megcsalás! Volt, hogy én ismertem meg valakit és hoztam be harmadiknak, volt hogy nejem tett így.

2020. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kívülálló heteroként kérdezem, a biszex azt jelenti mindkét nemet vonzónak tartja szexuálisan, nem pedig azt, hogy bárkivel szexelhetek/rákattanhatok, nem? Szóval először is, ha biszexként van párod, nem szexelsz mással, akár férfi akár nő, csak azért mert mindkét nem vonz, mint ahogy én is heteroként ha van párom nem "kattanok" rá más csajra, csak azért mert hetero vagyok és engem a nők vonzanak, nem?


Illetve ha meg a másik irányból közelítjük, valaki akár olyan beállítottságú, hogy mással kefél a párja mellett, vagy hűséges marad hozzá, akkor annak meg az égvilágon semmi köze a szexuális orientációhoz, ismételten, csak: nem?


A hűség személyiségfüggő, semmi köze a biszexualitáshoz, a biszexualitás pedig egy szexuális orientáció, semmi köze ahhoz, hogy valaki mennyire tiszteli a párját és mennyire hűséges hozzá....

2020. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es

Nem semmi életstílusotok van! (ha ez mind igaz, bár miért ne lehetne az) Szrintem kevesen élik meg a valódi vágyaikat Tuti legtöbben csak fantáziálnak ilyenről. Mitől lett vége a hármasnak, azért mert feleségül vetted az egyik csajt? Te is biszex vagy, vagy csak a párod?


2-es

Én nem általánosítanék ennyire. Honnan tudod, mások miként élnek? Persze a hűség az nem orientációtól függ. De azt se feledd, a heterók sem a hűségükről híresek, mégsem mondanák őket annyira nyitottnak mint a biszexeket vagy a melegeket. A biszexek esetében ott van ha egyik nemmel élnek együtt, akkor hiányát érezhetik a másiknak. Ha valaki biszexként hűséges egy emberhez, annál nem egészségtelen, hogy elfojtja a vágyait a hiányzó partner után? Illetve, aki monogám hűséget vár el a biszex párjától, az nem érzi, hogy túl sokat kér?

2020. szept. 14. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Élvezetes.

#poliamória

2020. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!