Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon extrém gondolat az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon extrém gondolat az ha teljesen tapasztalatlan szűz bi férfiként többesben próbálnám ki az anális szexet két aktív férfival?

Figyelt kérdés

Szóval én szűz vagyok még ilyen téren, tehát még egyáltalán nem voltam férfiakkal egyáltalán.

Nem dugott meg senki és még én sem szoptam le senkit.

De izgat a gondolat, hogy milyen lenne egy férfival dugni viszont láttam hármas szexet a neten ahol két aktív dugott és szopatott egy passzívot, és ez nagyon felizgatott.


Jó dolog lehet első alkalommal egy szűz passzívnak két aktívval próbálkozni?

Úgy képzeltem, hogy ameddig az egyik dugja a seggem közbe a másikat szopom, és utána cserélnek, mondjuk a másikat meglovagolom és közben az elsőt szopom addig.

És partnert meg mondjuk a Magnum szaunába keresnék hozzá.


Szerintetek jó ötlet?



2020. aug. 3. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak perverz vagy, de ez teljesen rendben van. Viszont én már analoztam (lány vagyok) az nem úgy megy, hogy bumm belevagunk a lecsóba. Óvatosan kell, pláne az elején. Muszáj, hogy az első élmény pozitív legyen (ami elég nagy kihívás, mivel kakilunk onnan). Szóval nekem mégis pozitív volt és szeretem fenékbe csinálni. De ezt inkább ne bízd a véletlenre partner téren. A te feneked fogja bánni. És ez nem költői kifejezés. Szetszakadhat a s.egglyukad, és másnap reggel nem fogsz tudni (meg még jó pár napig) sírás nélkül s.zarni, annyira fog fájni. Szoval amit javaslok, vegyél játékokat, szoktad a sejhajod, aztán utána úgy csinálod, ahogy akarod.
2020. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Énis épp hasonló dolgokba szeretnék résztvenni passzívként :) engem is izgat ez a téma.
2020. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlóképp el tudnám képzelni az elsőt...
2020. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na a magnumban felkìnálod magad 2vadidegennek....

Arrol nem is beszélve,hogy mivan ha popsiba fájnifog?

Én rossznéven venném ha "csak" ezért nem szopnál.

Persze lehet jó is de elsőnek nem biztos,hogy 2idegen hommárral kéne fax-rahuzatnod magad.

2020. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem extrém.

Csináld nyugodtan.

Az első úgyis emlékezetes.

Így legalább jobb lesz.

2020. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem izgalmas felállás lehet, de tényleg nem idegenekkel kellene kezdeni.
2020. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

emlékezetes lesz az biztos. Föleg 2 idegennek a magnumban,közönség is lesz.

Én biztosan nem így akarom.

2020. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet.
2020. szept. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2022. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül összejött?
2023. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!