Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok akik biszexek vagytok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik biszexek vagytok. Kapcsolatot is el tudtok képzelni férfival vagy hozzájuk csak szexuálisan vonzódtok?

Figyelt kérdés

Én pl csak szexet tudok elképzelni.

25F


2020. júl. 16. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem éreztem szerelmet fiú iránt, így jelenleg azt mondom, hogy nem. Viszont szexuális vágyat annál inkább.
2020. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

én is csak szexxuálisan vonzódok férfiakhoz, maximum barátság extrákkal, szexkapcsolatot tudok elképzelni.

27F

2020. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudnék elképzelni kapcsolatot férfival, maximum valami barátság extrákkal féle sztorit.
2020. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex. Már bő 10 éve tudom magamról, hogy bi vagyok és még sosem voltak romantikus érzéseim egy férfi irányába sem.
2020. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akár kalcsolatot is el tudnék képzelni férfival. Ha megértjük egymást és kötődünk egymáshoz, akkor nincs akadálya
2020. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen barátom,több évig. Nem éltem vele,de sok közös program, utazások, egyebek voltak a jó és érzéki testiség mellett.

Mint minden jónak, ennek is hamar vége lett,mert elköltözött Budapestről.

2020. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyidőben csak a szexuális vágy az amit el tudtam képzelni, de kapcsolatot annál kevésbé. Együtt élést is csak nővel tudom/tudtam elképzelni. Jelenleg zavarok vannak ezzel kapcsolatban a fejemben, mivel nem hittem volna, de már szerettem bele férfiba is. Ez kissé összezavaró, mert ennek ellenére akkor sem és most sem tudom mit gondoljak komoly kapcsolatról férfival.
2020. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Baráti kapcsolatot tudok elképzelni, amelyben van helye a szexnek is.


Szerelmi kapcsolatot csak nővel.

2020. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Két éve azt mondtam volna, hogy soha, csak szex!

Ma viszont!!! A fellegekben járok olyan szerelmes vagyok a világ legcsodálatosabb férfijába, bármire képes lennék, hogy csak Ő és én létezzek!

2020. júl. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bacardiboykvar ***** válasza:
67%
Én kapcsolatot csak nővel tudok elképzelni, pasival nem. De most már eljutottam odáig, hogy csak olyan nővel szeretnék kapcsolatot, aki elfogadja a biszexualitásomat. Lehet jelentkezni! )))
2020. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!