Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már, hogy túl kicsi/Szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy túl kicsi/Szűk volt a gumi?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan, hogy túl nagy...
2020. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy fele gumi jo a farkamra, legtöbbször kicsi volt a gumi egyszer volt olyan hogy vettem egy ilyen xxxl gumit valami német oldalról na az kb zokninak jo volt..
2020. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen volt már - túl nagy volt és könnyen lecsúszott. Az átlag méret az emberek többségének tökéletesen megfelel egyébként.
2020. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már hogy túl kicsi volt sajnos, le is csúszott rólam szex közben, és bent maradt barátnőmben. Felnyúltam és kihúztam belőle. Aztán mentünk esemény utániért, de utólag jobb lett volna ha baba van meg is tartjuk.
2020. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, nem egy fajta óvszer felhúzása fájdalmas számomra.

Szerencsére találtam jót, nagyobbak között.

2020. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Durexek nagyon szoritanak,a skyn jo
2020. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig szorít.Úgy hogy nem is használom.
2020. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!