Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Transz lányok, shemale lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz lányok, shemale lányok, ti mennyi idő után,illetve milyen kapcsolatban várjátok el, hogy a pasitok, barátnőtök felvállaljon?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
Bocs, de se eleje, se vége annak amit írsz. (Mondjuk érdekes, hogy lepontozták a kérdésemet.) Szóval a hétköznapokban férfi vagy, vagy nő? Külsőd férfi vagy nő?
2020. jún. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként élek külsőleg belsőleg is. A lepontozásodhoz nincs közöm, nem like gombként használom mint sokan teszik itt :)
2020. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
Szóval akkor fiú vagy eredetileg, mármint kívül, de lányként éled már napjaidat?
2020. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
biológiailag fiúnak születtem, de igen lányként élek teljesen
2020. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Értem. De akkor most mi gyötör? Hány éves vagy?
2020. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Oroszlion válasza:
85%
Transz lány az aki férfi testbe született de a lelke nő. Tehát férfi névről női névre váltott, hivatalosan a személyiken és a hasonló okmányokon a neme mellett az van hogy NŐ. Lehet műtétje is volt, kialakították a mellett és alul a...igen. Az hogy most hány éves az kit érdekel? Jól érzi magát a testében, végre az igazi testében. Lehet valaki 14 éves jön rá hogy rossz testbe született lehet valaki 40 évesen. A kor itt totál mindegy. Remélem érthető.
2020. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De hát.. jól mondta
2020. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

14es vagyok. Nem gyötör semmi a buta kérdéseiden kívül, jól érzem magam úgy ahogy most vagyok. Az hogy hány éves vagyok pont neked fogom megmondani. Részemről én lezártam a témát mert már köze nincs a kérdező kérdéséhez.

Ha nem tudsz ésszel hozzászólni inkább ne írj semmit ide vagy írj rám privátban. Szóval újra itt a kérdés:


"Transz lányok, ti mennyi idő után, illetve milyen kapcsolatban várjátok el, hogy a pasitok, barátnőtök felvállaljon?"

2020. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hát miattam aztán tarts meg magadnak..... Érdeklődtem tőled, erre jött és bele ugat. Jaaa, bocs hogy nem értékeltem.

Amúgy meg, ha nem publikus írd azt, vagy te is írhatsz privátba.

2020. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!