Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés ha beleélveznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha beleélveznek valakinek a szájába?

Figyelt kérdés
Azaz érdekes, hogy nem vagyok meleg, mert ha megkéne csókolnom egy másik férfit valószínűleg el is hánynám magam, viszont arról már fantáziáltam néha hogy milyen lehet orálisan élvezésig szopni egy ápolt szerszámot.

2020. jún. 1. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
en leszopom magam.Nem vagyok homo,csak ugy.
2020. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a "tiltott gyümölcs" felfedezése izgat. Ettől nem leszel sem meleg, sem biszexuális, az más ok(ok) miatt van. Mindenképpen próbáld ki, ha ennyire érdekel. Amúgy tényleg jó. Látod a másikon, hogy csak kéjeleg, nyög, szuszog, nem bírja visszatartani (-fogni), és elmegy. Elsőre kicsit perverz, mégis kellemes, amikor ezzel jutalmaz. Az íze általában sós, vizes, és meleg.
2020. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szoptam le senkit, viszont azt szívesen megtapasztanám, ha nekem csinálná valaki végig.(55 ffi.)
2020. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek egyforma ízű az ondója. Van olyan is, ami romlott húsleves ízére hasonlít, de van olyan is, ami inkább hypo illatú. Van, amelyiknek nincs erős íze és van amelyiknek van. Aztán a szerszám sem mindegy. Lehet olyan, amitől beindulsz, lehet olyan, amitől megundorodsz. Vagyis a kérdésre nincs egy válasz. Alkalom és partnerfüggő, hogy milyen érzés, mint a szexben minden.
2020. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok, de tényleg jó lehet...a sajátomat már kostóltam és bejött. Kipróbálnám milyen lehet kölcsönösen szájba élvezni és szopatni
2020. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
hetero vagyok de egyszer en is kiprobalnam milyen egy fiunak a szajaba elvezni 18f
2020. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
Undi
2022. okt. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!