Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet jól lereagálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól lereagálni a bifób megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
((A bifóbia idegenkedés, ellenszenv, félelem vagy diszkrimináció a biszexuális személyekkel szemben, ami mind heteroszexuális, mind homoszexuális személyekre jellemző lehet az eltérő életmód és gondolkodás miatt.))

2020. máj. 14. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Röviden szard le azokat az embereket
2020. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen azt teszem az idegenekkel, de az ilyen támadásokat nem tudom egy leszarommal hárítani közeli barátoknál/rokonoknál.
2020. máj. 14. 19:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha közeli barátok, rokonok ezzel zaklatnak akkor elég rossz barátaid vannak...

Te is elfogadod őket, nekik is el kellene

2020. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A rokonokat nem válogathatom meg. A barátoknál sem olyan egyszerű a dolog, hiszen csak burkoltan mondanak fa$zságokat, azokat is csak néha napján. Ettől függetlenül $zar az egész. :)
2020. máj. 14. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Rokonokat nem tudod, de barátokat igen.

De ha csak néha burkoltan akkor tényleg próbálj meg nem foglalkozni velük, inkább elfogadó közösségben lenni

2020. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bátor tett volt fölvállalni,pedig gondolom előtte is számoltál ezekkel a lehetőségekkel. Bennfentes kibicként, háát

, talán próbáld nekik is elmondani akik fontosak számodra, hogy "sz@r az egész".

Jó kotta vagy, hogy fölvállaltad, nem semmi.

2020. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kellett elmondani. Én valahogy kibírom bő 10 éve, hogy senki ne tudja ezt rólam, se barátok, se család, se senki és várhatóan soha nem is fogja. (Kivéve azok a srácok, akikkel szexelek.)


26/F

2020. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 -remete- ***** válasza:
leszarom pedig nekem már mondták, hogy itt jön a kedvenc melegem.. :D
2020. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Én meg nem tudom, miért kellett kommentelned, ha nem is a kérdésre válaszolsz.
2020. máj. 16. 16:29
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Úgy lehet jól lereagálni, hogy titokban tartod a dolgot.
2020. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!