Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, az erotikus levelezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az erotikus levelezés tud igazán izgató / izgalmas lenni számotokra?

Figyelt kérdés

Ha próbáltátok már, akkor partneretekkel vagy idegennel?

Pasival vagy lánnyal volt izgalmasabb? (Ha egyáltalán próbáltátok már lányként, egy másik lánnyal.)

20L



2020. máj. 14. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Másik lánnyal próbáltam levelezést. Nagyon izgi volt. Párom nem tudott róla. L
2020. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen is meg nem is. Úgy istenigazából nem volt még ilyen forró estém.

De lánnyal is és fiúval is leveleztem már, mindegyik izgató volt a maga módján. Szóval alapvetően izgalmas :)

21L

2020. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam már az erotikus levelezést, de engem nem hozott lázba. Vontatott, kiszámítható és unalmas volt. A bénácska megjegyzéseket, hogy *a másikat hogy szerették a partnerei, és milyen jó vele a valódi szex, mellesleg hány kiló vagyok* egyenesen fáj olvasni.

De másnak attól még bejöhet.

2020. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lánnyal nekem volt, amikor kifejezetten izgalmasra sikerült. Persze kell hozzá közös szimpátia, meg megfelelo partner!

20/L

2020. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak férfival történt ilyen, aki idegen volt.

Egyikük zseniálisan írt, állandóan eláztam míg beértem dolgozni:) (40 perc tömegközlekedés.)

Lánnyal még soha.

2020. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idegen férfival, és nagyon izgató volt. Elképesztően jól írt, végén már akartam, hogy itt legyen. :D
2020. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lánnyal azért izgalmasabb (ha tényleg lány az illető, de ez hamar kiderül), mert egészen máshogy látja az erotikát, mint a pasik, úgy tudja megfogalmazni, olyanokat tud írni, amilyet egy pasi soha, vagy csak nagyon ritkán. Nem vagyok leszbi, nem feküdnék le lánnyal, de egy lány erotikus érzéseiről, gondolatairól, vágyairól sokkal szívesebben beszélgetek, mert sokkal közelebb áll az enyémekhez, jobban megérint.
2020. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!