Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor és hogyan jöttetek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan jöttetek rá, hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

először oviban volt az, hogy nekem egy kisfiú tetszett. ösztönösen tudtam, hogy ez nem "normális" dolog, de fogalmam sem lehetett róla, hogy miért van igy, egyrészt mivel 3-4 éves voltam, másrészt mivel a kilencvenes évek elejét irtuk, tehát nem folyt még a csapból a téma, sőt, tabunak számitott.


aztán általános iskola alsó tagoztban megint egy kisfiúba voltam "szerelmes". de még ekkor sem tudatosult.

13-14 éves koromban szembesületem először vele, hogy a "furaságommal" nem vagyok egyedül a világban, és hogy sok ilyen ember van még, mint én.


Gimiben jött egy kamaszkori szerelem, de ez inkább a szerelem a szerelembe esete volt, nem is ismertem a srácot, csak látásból. Sajnos kiszúrta, és egyszer meghallottam, hogy rólam beszél a barátaival, és az nagyon ciki volt.

De ez volt az első olyan vonzalom, amikor már értettem, hogy mi van velem.


Aztán húsz évesen jött az első nagy szerelem, de az is viszonzatlanul, ahogy azóta is minden vonzalom, szerelem az volt. Dióhéjban ennyi.

2020. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát én nem vonzódok a saját nememhez egy csepet sem. Pénzt ajánlott egy pasi, hogy leszophasson. Belementem. 2-szer ki is végzett és lenyelte a spermám.
2020. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszod


#2 ezek szerint nem hozzád szólt a kérdésem

2020. ápr. 22. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen mikor először voltam fiúval.Utána mind két nemet hajtottam.
2020. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy osztálykiránduláson leszoptam egy osztálytársam akkor leesett, hogy hát úgy néz ki a fiúk is bejönnek. 2 éven át viszonylag rendszeresen leszoptam. Sőt később egy kilencedikes fiút is de őt csak 1 évig.
2020. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 évesen. Volt egy focista fiú, aki rendszeresen mutogatta a fenekét az öltözôben. Valamiért a többiek elôtt sikerült elmennem egyik nap tusolni és a zuhanyzóban kivertem, róla fantáziálva.
2020. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
12 körül voltam amikor először láttam egy barátom farkát és nagyon tetszett. Hokiztam vele és a későbbiekben másokkal is. Kerestem az alkalmakat, egyre jobban tudatosult bennem hogy biszex vagyok. De d.gás soha nem izgatott fiúval szóval érdekes. A lányokhoz jobban vonzódom.
2020. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valahogy sejtettem,bár sosem fogalmazódott meg bennem. Aztán 12 éves voltam,amikor nyaralni voltunk egy baráti családdal és a faházban egy fürdőszoba volt. A szülők együtt küldtek be minket fiúkat zuhanyozni, hogy hamarabb végezzünk. Én szégyelltem,mert előtte leborotváltam magamnak és nem akartam,hogy meglássák,de nem volt mit tenni. Aztán amikor levetkőztünk,nekem egyből fel is állt.Ekkor lett egyértelmű.
2020. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 évesen egy barátommal kivertük egymásnak. Nem okozott lelkiismeretfurdalást, bár utána sokáig csak a csajokat hajtottam. De mindig éreztem, hogy jó lenne egy másik srácnak a cerkáját megfogni, és egyebek. Aztán eljött az a pillanat, amikor egy másik férfi farka a számban lüktetett, és én élveztem az utolsó cseppig. Ez volt az a pillanat, amikor tudatosult bennem, hogy két kapura játszok.
2020. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!