Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Milyen érzés volt mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés volt mikor először került pénisz a szátokba? Milyennek éreztétek? Kort is kérek szépen .24F

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Fujj baz*+
2020. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, izgató, és rájöttem, hogy felesleges volt izgulni, hogy milyen lesz.

F 36

2020. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Jó érzés volt és 15 voltam.
2020. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

20 voltam, és teljsen be voltam indulva. Nagyon élveztem a szopást és a szopatást is. Tapasztalt pasi vezetett be, aki kedves volt és figyelmes. Jó nyári kaland volt.

F40

2020. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkor jön rá az ember, hogy a szopás is tudomány,

-mert teljesen kitölti a szád.

-ha nem akarsz fogazni teljesen ki kell nyitni, úgy mint a fogorvosnál. Vegyél egy min. 5cm átmérőjű uborkát (tehát a legvastagabbat, ami van a polcon) próbáld szopogatni, 10 percig, hogy a fogad nem ér hozzá, a nyelvedet pedig pörgesd. Szerintem 2 perc alatt elfogsz fáradni.


Tehát gyakorolj!


Egyébként ha belejössz jó érzés.

2020. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire tartottam tőle, hogy milyen lesz, annyira meglepően jó volt. Az első pár pillanat kissé furcsa érzése után ráéreztem az ízére, és élveztem, hogy a számban van egy másik férfi farka, hogy érzem ahogy lüktet, majd remegve megtölti a számat friss spermával, amit nagy élvezettel le is nyeltem.

Amikor ez történt 24 voltam, már sokkal több vagyok.

2020. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 4-5 éves lehettem és a nagyobb fiúk vettek rá. Felnőttként 45 elmúltam, mikor számba vettem. Izgat ma is :)
2020. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!