Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintekek biszek vagyok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintekek biszek vagyok ha arrol álmodozom hogy lecumizok egy fiut es a rrol h kinyalok 1 lányt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 00:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Van rá esély.
2020. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez számodra is elég egyértelmű.
2020. ápr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát heterónak nem nevezném, egyértelmű hogy biszex vagy mivel egy másik pasira, annak cerkájára vágysz.
2020. ápr. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes. Ha gondolod kipróbálhatod rajtam. F 28
2020. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az esélye annak, hogy biszex vagy 101%. Nem is értem, miért lehet ez kérdés a számodra.
2020. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert álmodozol, attól még közel sem biztos, hogy bi vagy. Majd ha túl vagy mind a két féllel legalább egy szexuális kapcsolaton és akkor is így érzel, akkor már valószínű.
2020. ápr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet, hogy csak kíváncsi vagy.
2020. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!