Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan érezte meg ezt rolam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan érezte meg ezt rolam ha meg en sem tudtam magamrol? 19/F

Figyelt kérdés

Mindig heteronak tartottam magam, viszont nemreg valami teljesen megvaltozott.


Par napja felmentem egy frissen megismert fiu ismerosom lakasaba, es egy kis ido utan elkezdett erotikus dolgokrol beszelni nekem. Kicsit furcsaltam, de annyira meg ez nem volt gyanus..


Aztan egy ido utan azt vettem eszre mintha engem probalna meg elcsabitani. Kivillantotta neha a kockait, es picit lattam hogy all a farka.. itt nagyon meglepodtem, eloszor elundoritott ezzel, aztan kis ido mulva tetszeni kezdett, mert nem hagyta abba.


Eloszor pedig latta rajtam hogy undorodo fejet vagok mikor ezt csinalja, de nem adta fel, mert valamiert mintha erezte volna hogy engem el lehet ezzel csabitani. Pedig en sem tudtam hogy valaha egy ferfi el tud engem..


Amikor eszre vette hogy hosszabb ideig neztem a testet, levette a polojat szo nelkul, en pedig zavarba is jottem es alig birtam levenni rola a szememet.


Kezdtem mar elvesziteni az eszem, aztan mikor teljesen elvesztettem, ott kotottunk ki, hogy mikozben ult, en szemben az olebe ultem es kicsit ugy viselkedtem mint egy lany. Nagyon hirtelen tort elo belolem ez, nem tudtam meg fekezni, es el is kezdtem simogatni a testet, es hozzabujtam, at oleltem, es csodalatos volt.


(Akit erdekel pontosan hogy zajlott az hogy hirtelen elvesztettem az eszem, annak priviben leirom.)


Ezek utan mar nyilvan tudta hogy szabad a palya, es kerte is h szopjam le es megtortent..


Szerintetek honnan tudhatta mar az elejen hogy engem el lehet ezzel csabitani? Vannak valami rejtett jelek amikrol meg en sem tudtam?


2020. márc. 2. 09:53
 1/7 Csicuki ***** válasza:
100%
Általában ezt azok sokkal jobban észre veszik kik benne vannak jobban ki vannak hegyezve erre az érzékeik.
2020. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel az elvesztettem az eszem rész. :)
2020. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nem heteróknak van ilyen radarjuk :D Több homoszexuális/biszexuális/pánszexuális ismerősöm is van, és mindannyian állítják, hogy megérzik az embereken ha hozzájuk hasonlók.
2020. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gayradar, bár én nem hiszek benne 😄

Ha gondolod, nekem is leírhatod.

2020. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekemis leírhatod.


Bizonyára észrevette hogy nézed a fiúkot.

2020. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelnek a részletek :)
2020. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is :D
2020. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!