Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyfarkú srácok, ti büszkék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danielguy kérdése:

Nagyfarkú srácok, ti büszkék vagytok a méreteitekre?

Figyelt kérdés

Mekkora lógva és állva?

Öltözőkben tovább maradtok meztelenek, hogy mutogathassátok?



2020. febr. 26. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A nagy ugyan olyan zavaró lehet ,meg az is,csak itt nem,mint 1 10cm méret.
2020. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem is megmutathatjátok, miért vagytok annyira büszkék.:PP

22F

2020. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is büszke vagyok. Bár, én általában inkább alsóban vagyok sokat. 14/19
2020. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem is elbüszkélkedhettek vele ;)
2020. febr. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rá büszke, de nem szégyellem, pusztán semmi erőfeszítésem sem volt benne, hogy akkora, amekkora. Teljesítmény nélkül nincs értelme büszkének lenni semmire sem, pl arra, hogy jobb kezes, vagy 185 cm magas vagyok, arra sem vagyok büszke, benne volt az alapcsomagba :D

Arra, hogy jó a testem, na arra mondjuk büszke vagyok, mert az munka volt.

Nem takargatom magam, mert elégedett vagyok a testemmel, aki akarja nézze, nem kötelező nézni sem. Szégyellős sem vagyok, szal az öltözőben is szívesen mászkálok meztelenül, vagy törcsiben, mert így kényelmes.

Észrevettem már, hogy megnéztek zuhanyzóban, vagy öltözőben, hát ez van, egészségére :D

13 cm lógva, 20 cm állva


25f

2020. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F Sosem gondolkodtam el rajta, hogy nekem ezzel büszkélkednem kellene, mivel úgy gondoltam, hogy nekem ennyi, és kész. Nekem vér péniszem van hál istennek, szóval lógva teljesen átlagos, már már kicsinek gondolnám, de ez izgalom hatására a 20 felé kúszik, elég vastag is, pont kb markomba illő, párom szájába teljes izgalmi állapotban nem fér be, illetve nem esik neki jól. Ettől függetlenül én kifejezetten utálom. Nekem rengeteg negatív tapasztalatom volt vele, kezdve, a strandon ha izgalomba jövök, iszonyatosan látszik, emiatt nálam pl. sima strand gatya nem is játszhat, csakis térdig érő bő rövid "strand" nadrág játszik. Wc nél figyelnem kell, hogy ne érjen a porcelánhoz, mert azon túl, hogy undorító, és a hideg kiráz tőle, fertőzés veszélyes, volt már hogy kipattogtam így idegen wcre ülve. Csajoknál sokan visszautasítják az orált, az anál végképp nem játszik. Mostani párom előző kapcsolatánál sokszor engedte, mi 2 szer próbáltuk, nem volt neki rossz, mivel nagyon odafigyelek rá. (Ez nálam elvi kérdés), de közölte, hogy annyira jó sem, ne erőltessük. Az orál szintén csak addig tart, amíg fel nem merevedek a szájában, mert utána ahhoz, hogy ne fogazzon, begörcsöl az állkapcsa. És az baromira nem jó. Vagy megpróbálok kicsit unszexuális dologra koncentrálni, hogy csak közepes méretre menjek fel, de az meg nekem nem nyújt élvezetet, vagyis semmi értelme. És volt már 2 olyan alkalom is, amikor a csaj meglátta, és elállt a szextől, közölte, hogy köszi, de ezt belém nem teszed alapon.:S Rengeteg idő is volt, mire kitapasztaltam, hogy hogy bánjak vele, ez sem volt kis munka. A mostani párom esetében pedig cirka fél év kellett hozzá, hogy teljesen be tudjon úgy fogadni, hogy nekem is jó legyen, neki se fájjon. Addig a szexünk abból állt, hogy azon görcsöltem, nehogy nagyobbat lökjek rajta, mert akkor kvázi kiugrott belőlem a fájdalom miatt. Ha hiszitek, ha nem, ez bizony kvára nem élvezetes. Gondolom tettszene, ha látnék irigységet vagy hasonlót valaki arcán, de az a helyzet, hogy én r..hadtul de nem mutogatom, fényképezgetem vagy amit a srácok csinálni szoktak manapság. Egyszer látott egy srác, ő láttam hogy nézett, kb. ennyiben ez is letudva. Remélem tudtam segíteni. U.I.: Egy 17 essel én simán ki lennék békülve.:S
2020. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!