Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek egy fenéklyuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fenéklyuk lehet szép?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 16:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Én a szőrös férfi segglyukat szeretem nyalogatni. 36/n
2020. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezz meg egy fidesz- szavazót :)
2020. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Roman00SA ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon is!
2020. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Örülök a kérdésnek - jó tudnom, hogy nem csak nekem tetszik egy szép női fenéklyuk. Na jó, azért tudni tudtam, de szeretem, hogy mást is foglalkoztat ez a kérdés...nem csak én vagyok ilyen 'defektes'. (ffi 50)

Igazából nekem minden egészséges (női) fenéklyuk tetszik. Sajnos (főleg nőknél) az aranyér a kor előre haladtával egyre nagyobb arányban 'bejátszik' - pl. egy szülés sem hat jól erre a test-tájékra. Nagy kár. Nagyon sajnálatos. Én, ha tehetném, inkább átvállalnám ezt a elváltozást (az aranyeret) - csak a csajom szép fenekén láthatnék szép, egészséges lyukat. Sajnos, ez az élet igazságtalansága.

2020. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
48%
sztem a 11-es válaszoló kamuzik, és szinte biztosan nem nő (hanem ...ffi.....az ilyenek miért nem 'hallgatnak' inkább......útálatos dolog a kamuzás....legyél tisztességes, ha nem látnak, akkor is)
2020. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%

7-es válasz teljesen rossz. Hogy ne lehetne különbséget tenni. Persze, vannak olyan szívatós fotók, amik megtéveszthetik az embert

(én is beugrott ám már 1-2 szer fotónak. De a valóságban jellemzően nem úgy találkozol először egy nőcivel, hogy már éppen fickándozik a nyelved a lyukat érintgetően....és, amikor megfordul, csak akkor derül ki, hogy nem is nő.

2020. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező, légyszi írd meg a nemed és a korod, mert érdekelne, ki kérdezi. Örülök a kérdésnek, meg is írtam válaszban
2020. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
32%
Szép és nagyon izgató (hetero)
2020. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
32%

12-es válaszolónak: ők nem a szépsége miatt teszik, hanem érdekből. Ez is egyfajta ember

...sajnos csapódott melléjük egy Másik halmaz, akik sokan vannak, de tudatlanok (a politikában). Bedőltek a 'szép beszéd'- nek.

2020. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!