Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináltok, ha merevedésett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha merevedésettek van nyilvános zuhanyban?

Figyelt kérdés

Ha feláll aminek fel kell állnia, mit csináltok vele mondjuk egy uszoda zuhanyzójában? Csak elfordultok vagy ki is veritek?


Illetve hogy reagálnátok, ha szemben/mellettetek valaki nekiállna önkielégíteni?


Melegek, Heterók, Biszexek válaszai is érdekelnek.:)


2020. jan. 5. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt merevedésem strandöltözőjében sőt a strandon is mert egy számmal nagyobb shortban fürdök es leültem a fübe es kilátszott a kukim mert állt es arra járt egy néni és csak nevetet mert látta😊
2020. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Diszkréten a fal felé fordulok általában. De volt, hogy azért állt fel mert a szembe lévő zuhanyfülkében merevedése volt egy helyes pasinak és észrevettem. Akkor nem fordultam én sem a fal felé. :)
2020. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rámosolyognék a pasira, ha tetszik :) Főleg akkor, ha neki is tetszik a farkam.
2020. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem takargatom,nem zavar ha áll.Néha ki is verem.
2020. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban sokszor mervedésem volt a munkahelyi tussolóban , és akkor még nagyon röstelltem , éas vsak törölközővel mertem bemenni a tussolóba . Ma már nem restellném , sőt .........!
2020. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Koliban nyílvános tusolóban általában mindenkinek feláll (kamaszkor hormonok) mi nem szégyelltük, csendben kivertük és kész.
2020. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy feláll de nem vertem ki.
2020. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Koliban gyakran felallt nekem is. Befele fordulva csendbe kivertem.
2020. máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!