Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, veletek fordult mar elö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek fordult mar elö hogy egy haverotok oda allt mögetek es tapizott mintha meg akarna dugni?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy reagaltatok? Elküldtetek messzire, vagy esetleg jol esett?
2019. dec. 29. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem volt ilyen. Tolnám is le a bakancsomat a torkán ha ilyet akarna csinálni.
2019. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen sajnos volt ilyen,a srác már korábban is próbálkozott,de világosan megmondtam neki hogy fejezze be,hetero vagyok. Nem tudta felfogni,megint megpróbálta,akkor má nem csak a combomat tapizta,hanem rámarkolt a seggemre és farmeron át amennyire tudta bedugta két ujját.

Há messzire nem küldtem,de a legközelebbi asztalig azért elment,kapott egy marhanogy lendületből az arcaba,aztán "extra emlékeztetőkén" a gyomrába is.

Az a vicces,hogy még neki allt feljebb,hogy megis mit kepzelek magamról,hogy merészeltem hozzáérni(miután ő a seggemben akart turkálni:D)

Kár,pedig azt hittem jó fej srác,de azóta nem beszeltünk,ami nem is baj.

2019. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A hibákért elnézést kérek,telefonról írtam és hát...nem tudok telefonon gépelni:/
2019. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Volt,még suliban. Lefejeltem,orrvérzés lett a vége.
2019. dec. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
mi haverok mindig hulyulunk igy
2019. dec. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

A sok sértődött meleg meg lepontoz mindenkit:D

Nekem semmi bajom a melegekkel,de ha én hetero vagyok és ezt tudja,mégis próbálkozik(többször is),akkor ne csodálkozzon ha kap egy gyomrost..

2019. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ti meg mit vagytok úgy feldúlva? Tessék menni a heteró részlegbe válaszolgatni. Ez itt nem az.
2019. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Amikor a kérdés fel lett téve akkor elképzelhető, hogy még nem ebben a kategóriában volt.
2019. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Pár haverral csak szórakozásból volt ilyen. De akkor egyből ment az oltogatás, hogy "pillecukor fütyi ez most sem leaz keményebb?" Meg ilyenek. :D
2020. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ZsatarDabas1.8t ***** válasza:
50%
Mikor házibuliba voltam, nyílván jól éreztük magunkat, aztán egymást ölelgettük meg minden, de senkise volt meleg/biszex.
2020. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!