Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan fétis amit undorítón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fétis amit undorítónak tartotok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van.
2019. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Skorpiófétis, Kakafétis, Pedofília, Nekrofília, Kannibalizmus, Szúrás, Vágás, Húgycsőtömés, nem fogom folytatni, de ezek még a népszerűbbek.
2019. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok odamenni, hogy azt mondjam valakinek, micsoda undorító a fétised! Elfogadom, hogy mind mások vagyunk... De hát őszintén megmondva a legtöbb fétis és szexuális tevékenység eléggé gyomorforgató számomra. Leginkább az ilyen 6eciben meg végtermékekben tocsogó fétisekre gondolok. Én már azt se értem ki volt az az okos, aki kitalálta, hogy egy farkat a másik szájába kell tenni. Ehhez képest az ilyen ruhafétisek meg bármi kellemes gyerekmese... Én azokat a fétiseket tudom leginkább "megérteni", amik bizonyos testrészek csodálatán alapulnak. És azokat a legkevésbé, amik mindenféle testnedvekben fürdőznek.
2019. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ismertebb fétisek közül a túlzott fizikai fájdalom nem jön be. Illetve a ruhaszexet sem tudom hova tenni. A puki-kaka dolog is taszít. A többire nyitott vagyok, bár nem biztos hogy mind bejönne.
2019. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Scat és egyéb gusztustalan dolgok.
2019. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Véres dolgok, kaja fétis.
2019. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Smoking fétis?bejön valakinek?
2019. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

A kaki,gusztustalan.A szadó szintén.A többi jöhet.

Az elöttem szólónak,a cigi nagyon bejön.

2019. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!