Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok! Ki melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok! Ki melyik nemmel élte át az első szexuális élményét? Mennyire befolyásolt titeket?

Figyelt kérdés
Bi kíváncsi srác vagyok és nem tudom mi lesz akkor ha nem egy lánnyal csinálom először hanem egy másik sráccal.

2019. dec. 15. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én lánnyal, de talán annyival befolyásolt, hogy el tudom dönteni, hogy melyik nemmel élvezetesebb a szex.
2019. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én lánnyal, és 31 éves koromig csak nővel voltam.
2019. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Lánnyal, de fiúval eddig sajnos még nem voltam
2019. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem volt esélyem, hogy fiúval csináljam, vele lett volna az első, csak elszalasztottam. Ezért lánnyal volt az első. Az az igazság a fiúnál berezeltem, ezek az ostoba gátlások miatt amiket belénk nevel a társadalmunk. Az volt benne hogy úr isten, most meleg leszek mi lesz... Idővel viszont rájöttem, semmi nem lett volna én akkor is ugyan maradtam volna és az élet ugyanúgy ment volna tovább, egy szóval megbántam. Fiúval sohasem voltam, én is kíváncsi vagyok, de pontos nem tudom, hogy mit érzek a fiúk iránt, hát valószínűleg szerelmes nem tudnék lenni egy fiúba. Szerintem semmi gond nincs azzal ha fiúval teszed meg először.
2019. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 -remete- ***** válasza:
100%
Fiúval de nem befolyásolta az érdeklődésem. Ugyanúgy vonzottak a nők is továbbra is.
2019. dec. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
fiuval volt és elég erősen befolyásolt.
2019. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugy kipróbálnám már en is magam valakivel de sajnos meg nem volt ra alkalom

16f

2019. dec. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lánnyal történt az első, valódi szex. Előtte egy sráccal egymásnak kiverés.
2019. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elösször lánnyal,többször is.Nem befolyásolt semmit,

mert 17 évesen voltam egy fiuval.Azóta bi vagyok.

Ez szuper, szerintem

2019. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiuval.

És meleg vagyok.

Növel nem vokt jo.

Már növel nem is megy.

2019. dec. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!