Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzegedenJános kérdése:

Mit gondoltok az alábbi jelenségről?

Figyelt kérdés
Miközben a neten ismerkedtem biszexuális férfiakkal sok olyan volt köztük akik tartős hetero párkapcsolatban vagy házasságban élnek és titokban keresnek bjszex partnert. Mi erről a véleményetek?

2019. dec. 8. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Általános dolog szerintem.

Egy nő nem erre a fajta örömszerzésre képes, valamint akinek nője van sokkal diszkrétebb, illetve tudhatod hogy igényes is.

2019. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Egy normális nő megengedné hogy pasizzanak.Aki ezt nem engedi az megérdemli hogy ",megcsalják".
2019. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Első vagyok.

Nekem pl. nem számítana megcsalásnak, ha csajjal kezdene bármit is barátnőm, de elvárnám ezt fordítva.

Persze a nők máshogy gondolkodnak e téren.

Sokan annyira túlkomplikálják, szabályozzák, ráhuznak mindent a saját szexualitásukra, megfosztva önmaguk az örömöktől.

2019. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Semmi, mindenki úgy csinálja , ahogy neki jó, amíg engem nem bánt meg vele. Ha előre közli, hogy ez a helyzet akkor korrekt.

Aztán otthon a csajával/feleségével hogy számol el, az az ő vagy a kettőjük baja.

2019. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Kb pont igy vagyok vele en is :) akikrol irsz :)

Szeretnem kiprobalni...ennyi az egesz

30/f

2019. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk úgy van, hogy én (mint a pasi) ismerkedek pasikkal, barátnőm pedig lányokkal, és ezt megbeszéljük, nem nagy ügy.


A csetelést, és az aktust is utána kibeszéljük:D

2019. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is így vagyok vele.

Valaki...? :)

2019. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki akar akkor én itt is szívesen ismerkedem. :)
2019. dec. 11. 10:26
 9/11 kisördög1 ***** válasza:
Teljesen normális hogy meg akarják élni azokat a vágyaikat amit a párjukkal / feleségükkel nem tudnak.
2019. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Passzív irányultságomat csak pasival tudom kiélni, viszont annyira válogatós vagyok, hogy nem voltam pasival azóta, hogy kapcsoaltban vagyok. :D
2020. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!