Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha rá vagyok kapva a popsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rá vagyok kapva a popsi szexre, lehet érdemes lenne pasit keresni rá?

Figyelt kérdés

Teljesen mértékben elfogadom ugyanis, hogy sok nő erre nem nyitott, valamint anatómiai okokból ott nem igazán tudnak elélvezni(szemben a pasikkal).

A való életben is sok meleg megkörnyékez, de inkább az aktív pasik.

Nekem viszont az kellene, hogy én csináljam, tehát vagy hozzám hasonló (sportos,helyes) passzív srác, vagy ha minden kötél szakad uni.

Hol érdemes keresni?


2019. dec. 8. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

"hozzám hasonló (sportos,helyes)"

Önbizalomhiány nincs :D

2019. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na át jött a lényeg.

Visszajelzések alapján írtam. Valamint zárójelben, hogy mégis adjak valami kézzel foghatót magamról. Ne egy minden téren kérdőjel legyek, de úgy látom ez a mentalitás a jellemző itt egyeseknél.

2019. dec. 8. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

De b+.... Írtad a nők nem vevők rá. Te pedig akarod. Akkor a megoldás ha meleggel csinálod. Szóval akkor ezek szerint érdemes. A kérdés első része pipa.

Aztán elmész valami helyre ahol meleg csoportok vannak. Vagy keresel meleg társkeresőn vagy tudja a rossebb. Vagy megkérdezed a melegeket akik megkörnyékeztek. És kész máris tudod hova kell menni. A kérdés második része pipa.


Vagy van tovább is?

2019. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira tetszenek a pasik, igen, keress rá azt :D csaj vagyok, és nálam pl néha belefér a párommal hogy popsiba csináljuk, de egy pasi sokkal jobban fogja élvezni, az biztos :)
2019. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én sajnos nem vagyok sportos, de én nagyon kipróbálnám a passzív oldalt.Full passzív, szóval az én @-m nem lenne használva semmire.

31/F

2019. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész furcsa. Análra gerjedsz, ezért inkább pasikkal???? Én is gerjedek rá, de nem váltja ki egy férfi segg, egy női segget, csak azért mert anál.... Csak ez miatt ne kezd pasival.
2019. dec. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!