Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek vannak elég élvezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek vannak elég élvezetes MELEG szex történeteik? Írjátok le!

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Tusba vizet engedtem, de nagyon MELEG volt, egyből el is kellett zárnom sajnos...


De legalább gyorsan felkeltem, így élvezetes volt :)

2019. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Egy mackos srac kikotozott egy asztalhoz es ugy simogatott, izgatott. Majd mikor mar kelloen felizgultunk akkor megszopatott. Aztan felebredtem. 😂
2019. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom elég élvezetes-e, de életem egyik legjobb élményét elmesélem aztán majd te eldöntöd :D

14 éves voltam, nyár volt általanos suli vége

Unokatesóm sokat aludt nálunk ilyenkor, meg én is náluk, egy évvel idősebb tőlem szóval akkor ő 15 volt. Nyáron pár hétig én voltam náluk aztán ő náluk, ők Velencén laknak, ott el lehet lenni hála a tónak biciklizni stb szóval jó hely. Én már akkor is tudtam hogy kicsit bejönnek a fiúk is, tesi oltozőbe is figyeltem a boxereket, felső testeket, na nyáron meg aztán a tópart ilyen szempontból kánaán. Nagyon jóba voltunk uncsitesommal, mindenrol beszelgettunk csak eppen szexualis jellegű dolgokrol soha. Ő egy elég menő gyerek volt BMXezett gördeszkázott stb sportos volt már akkor is, én kicsit visszahúzodobb vagyok de én is vékony vagyok, de nekem nincs azért kockas hasam. Mikor nálunk voltunk ettől azért kevesebb lehetoseg volt, de van egy tök nagy erdő nem messze tőlünk. Na mi az egyik este elmentunk ide sátrazni ketten. Fogtunk cserebogarat meg sutottunk szalonnat tok jó volt, aztán mikor sotétedett lefekudtunk aludni, de előtte levetkőztünk, nagyon meleg volt úgyhogy boxerbe aludtunk. Hát nekem már ez magában elég izgató volt és hát fel is állt, ezt meg boxerbe elég nehéz eltakarni úgyhogy észre is vette. Elkezdett cukkolni hogy na mi van csak nem kanos vagyok én meg elegge zavarba jottem, de mondtam neki hogy hát eléggé. Erre aztmondta hogy mutassam meg mekkora, nem mertem, tenyleg nagyon zavarba jottem, de erősködött úgyhogy lehúztam a boxerem. Erre levette ő is hogy mérjük össze, ekkor már állt neki is. Velem szembe volt a sátorban voltunk csak egy kis elemes lámpa égett és térdeltünk a pokrocon egymással szembem, hat ekkor történt hogy megfogta nekem, nem hittem el elösször hogy ez megtörténik. De tényleg megfogta és összemértük, nekem akkor 13 cm korul volt neki kicsit nagyobb és borotvált, nekem picit szőrös. Ezután jött az amire végképp nem számítottam, elkezdte nekem húzogatni én meg megfogtam neki és ugyan ezt tettem.

Az egész csak pár perc lehetett de már szaporabban vette a levegők és egyszercsak megfeszült a farka a kezemben közben felnyögött és igen, elélvezett, elélvezett a kezemben, hihetetlen volt, nagyot lőtt ment mindenhova, a takaróra a combomra mindenhova. Egy picit abba hagytuk, szuszogottm de ezutan nem sokkal kesobb folytatta nekem, én annyira felizgultam már majdnem elélveztem, szóltam neki, ezután tisztán emlékszek hogy elmosolyodott és begyorisított, amitől én azonnal éreztem hogy nem bírom tovább, és durr... azt se tudtam hol vagyok jól ossze is kentunk mindent.

Ezután lefekudtunk, és csak fekudtunk es nem szoltunk semmit.

Így aludtunk el, másnap reggel kicsit kellemetlen volt az első pár szóvaltas, de hamar kiderult hogy nagyon bejott a dolog mindkettőnknek, így hát reggel megismetletumk csak már kint, és a nyáron még jó sokszor, azóta már nem csináljuk, ő most 19 már van barátnője, nekem is volt már most pont nincsen, de ez az élmény örök marad! :D

2019. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én történetem egy motoros találkozón volt már hosszú évekkel ezelőtt. Több napos túrára mentem egy találkozóra balcsi mellett volt történet lényege hogy oda jött egy pasi kb velem egykorú hogy szivességet szeretne kérni látta hogy viszonylag nagy a sátram mert ide felé jövet valahol elhagyta az sajátját és nem akar a szabadég alatt aludni aludhatna e velem biztos elférünk mondtam oké persze valahogy már éreztem hogy bejövök neki mind kettönkön bőrruha valahogy nagyon izgatott hát eljött az este beszélgettünk aztan rátértünk az erotikus temára láttam hogy a pénisze nem igazán nyugalmi helyzetben van látta hogy figyelem igazából én is kezdtem izgulni aztán kérdezt hogy lenne e kedvem egy kis simihez de ott már nem álltunk meg leszoptam rögtön kaptam mindenhová orál anál volt minden eszméletlen éjszakát zártunk isteni volt a következö éjszaka megismételtük csodálatos izgalmas érzéki szex volt de eljött a vasárnap vége lett a bulinak mindenki indúlt az útjára azóta sem találkoztunk de örökre emlékezetes maradt.
2019. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!