Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már valakivel ilyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel ilyen? Ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt nagyon elkezdtek vonzani a lányok, nagyon elkezdtem kívánni őket ez tartott olyan 1,5 évig. Zavaró volt, tudtam hogy biszex vagyok de ilyen még sosem volt velem,hogy ennyire és ilyen hosszú ideig tartson ez az egész. Na viszont attól viszont nagyon tartok, hogy mi van ha lesz barátom és ez ha elő fog jönni lehet, hogy tönkreteszi majd a kapcsolatunk.

2019. nov. 17. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj és kimaradt, hogy lány vagyok.
2019. nov. 17. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől én is félek, de remélem a legjobbakat.
2019. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ugyanebben a helyzetben. 17 voltam, amikor megtetszett egy nő, 1 évig siránkoztam utána. Aztán vegyesen érdekeltek a férfiak és a nők is. 20 éves lett egy kapcsolatom pasival, ami 2 évig tartott. Az elején közöltem, hogy biszex vagyok, mire ő azt mondta, neki lánnyal is megcsalásnak számít. Elfogadtam. A szex nagyon jó volt vele, így a 2 év alatt egyáltalán nem kívántam a nőket. Szerintem az elején tisztázzátok a játékszabályokat, kérdezd meg neki mi a véleménye erről, engedné-e, ha úgy alakul. Egymás határait tiszteletben tartva, szerintem lehet kompromisszumot körni. Ne aggódj ezen!
2019. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #3-as írja. Ha párkapcsolatban gondolkozol, akkor nem akkor kell "csinálni valamit" amikor ismét úgy érzed a nőkhöz vonzódsz inkább, hanem az előtt mielőtt belemész egy férfivel egy párkapcsolatba. Nevezetesen megbeszéled vele, elmondod neki, hogy a lányokat is szereted. Ha elfogadja akkor jó, ha nem akkor meg nem valószínűleg amúgy sem illenétek össze az adott pasival.
2019. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha biszex az illető ha nem, ha van valakije husegesnek kell hozza lenni.

Ha ez nem megy nem a nemi identitás a bunos hanem az erkölcsösseg

2019. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!