Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk. No nut november?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. No nut november?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan hülyeségnek gondolják, de én kíváncsiságból már többször próbáltam végigcsinálni, több-kevesebb sikerrel. :D


(Aki nem tudná mi ez, annyi a lényege, hogy novemberben egy hónapon keresztül nem nem élvezhetsz el.. :D )


Érdekel, hogy kinek milyen próbálkozásai voltak ezzel, meddig bírták, milyen volt utána kiereszteni stb? :D Vagy ha nem is kifejezetten novemberben, de szoktátok hosszabb időre megtartóztatni magatokat ilyen módon?


22F



2019. nov. 7. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a yes nut everyday challenge-et próbálom, ez jobban bejön
2019. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt eddig 3x bebuktam. pedig csak 1hete van november.
2019. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én még egyelőre bírom, de ja a "yes nut" kellemesebb az tény
2019. nov. 7. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig sanyargatod magad, amíg egy éjszaka, álmodban össze ragacsolog az ágyad.
2019. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig még nem történt ilyen, remélem most se fog. Szeretem tesztelni magam.. :D
2019. nov. 7. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap.
2019. nov. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Destroy D.ck December a kedvencem ... :D
2019. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: utána az fog jönni 😅
2019. nov. 8. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én haverommal próbaltam előző novemberbe, én 2 hétig bírtuk kb asszem 13 nap volt pontosan, amikor aztmondta elélvezett álmában, na ezután én még akartam tovább tartani, de aznap este már nem bírtam elalaudni annyira kívántam és hát megtettem, nagyon durva volt

Ez volt életem leghosszabb kihagyása, de amúgy most hogy feltetted ezt a kérdést lehet beprobalkozok a dologgal most is hátha tovább bírom mint tavaly :D

2019. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!