Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Összegabalyodtam egy barátnőve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összegabalyodtam egy barátnővel rendelkező pasival. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy szórakozóhelyen összegabalyodtam egy álom sráccal. Iszonyat bejött, ezért hazafelé menet egy parkban leszoptam. Másnap megláttam őt a városban kézen fogva egy lánnyal. Viszont írogat, hogy mennyire jó volt az este és meg akar dugni. Nagyon kívánom a srácot, de így?

2019. okt. 29. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem szabadna, de ha a srác szerint jó volt, és szeretne többet akkor valami nem feltétlenül okés a barátnője meg közte. Én nem utasítanám vissza, szerintem te se tedd.
2019. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ne legyèl te a rib @nc, akit majd a csaj hibáztasd. Mond meg neki, hogy dobja a csajt, akkor rendelkezésére állsz.


25/N

2019. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
És jó neked ez, kérdező, hogy csak a szexre használnak? Van csaja, de mellette téged is k.rogatna, ez elég gáz még a melegeknél is.
2019. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, én sem akarok így járni vele, de iszonyat jó a teste és álom a farka. A végén teletolta a számat, még most is érzem az ízét és gerjedek a srácra. Szóval egy alkalom? Lehet abból gond?
2019. okt. 29. 17:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lejött-e a kategóriából, hogy én srác vagyok.
2019. okt. 29. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok. Nekem lejött és azért mondom, hogy sztem ez melegeknél is gáz viselkedés. Neked nem lenne jobb érzés, ha többre használna téged, mint egyszerű ürítésre??
2019. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egy alkalom amúgy, hanem ki fog használni téged szexuálisan. De persze ha neked ez jó, akkor ok.
2019. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már le cumiztad,ne legyenek aggályaid.Engedd át magad

a vágyaidnak.Amúgy,biszex a srác.Mi van rossz abban,

2019. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy még az is lehet hogy a barátnője megengedi neki. Lány vagyok, nekem bi a barátom, és ha vágyna egy férfira én megengedném pl hogy szexeljenek.
2019. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne a legjobban, h hogy zajlik egy ilyen összegabalyodás. Hogyan derült ki a csávóról, h biszex? Milyen helyen találkoztatok?
2019. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!