Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 25 feletti fiúk, miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti fiúk, miért nem nősültetek meg?

Figyelt kérdés
Zavarna a fiúzásban ha már házasságban élnétek?

2019. okt. 27. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok biszex. Hetero vagyok. Azért nem nosultem meg, mert nem ereztem h BIZTOS örökre vele akarok lenni. + egzisztenciális alapokat sem teremtettem még meg.


Jobb is! Már szétmentunk

2019. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel szabadlábon...
2019. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem találtam még meg az igazit
2019. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem volna jó egy stabil szexpartner, egy feleség?
2019. okt. 27. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert rosszul választok párt. Folyton olyannal jövök össze, aki kihasználna (anyagilag) vagy lelki beteg, vagy ribizli.

Nehéz a jó párválasztás.

2019. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok ismét. Azt elfelejtettem írni, hogy nem lehet se pasi se csaj harmadik, ha már az ember valakivel van. Ezt hívják hűségnek, ami alap egy ilyen esetben.
2019. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, miért, mert nem találta még meg az ember az igazit és nem 2 évente akar nősülni, csak egyszer.
2019. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!