Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Machine Head koncerten volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Machine Head koncerten volt valaki innen?

Figyelt kérdés
Igazából az is érdekel, hogy a látszólag tök hetero társaságból hány lehet, aki faszt is szeret szopni. De leginkább az, hogy volt baloldalt az első sorban egy nagyon helyes, alig huszonéves, szőke rövid hajú srác, testhez simuló felsőben, ami alól néha kifigyelt a szexis lapos hasa. Nagyon izgató volt, és ránézésre minimum biszex ő is. Csak nem mertem leszólítani, mert ő is baráti társasággal volt, meg én is egy haverral. További ismertetőjele, hogy a végén dobverőt is elkapott (bár engem kapott volna el 😆). Ja, és naaaagggyon az ember szemébe tud nézni. 😍 Ha esetleg itt van, és magára ismerne, légyszi írjon! 😊😊
2019. okt. 23. 03:56
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Hogy a 5150 andódfesze kapna teret nálad.
2019. okt. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a bajod?!? 😂
2019. okt. 23. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már :D
2019. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljal már bele. Ha annyira jól néz ki és a kisugárzása is nagyon jó,mint ahogy leírtad,akkor szerinted a gyakori kérdések meleg oldalán fog nyomorultoskodni,mint ahogy az itteniek? Ne baromkodj már.
2019. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!