Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mióta rájött a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mióta rájött a szomszéd lány hogy biszexuális vagyok azóta bejövök neki?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmet ismerte mikor jött hozzám is találkozott vele, de múltkor jöttem fel egy fiúval és mikor nyitottam az ajtót megfogta a fenekm és megpuszilta a nyakam, a szomszéd lány meg pont akkor jött le a lépcsőn ergo szerintem látta. Azóta mosolyogva meg ilyen kicsit kéjenc mosollyal köszön rám...ez azt jelent bejövök neki?
2019. szept. 25. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vna ra eselyed azthiszem !
2019. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, lehet csak cinkos mosoly, hogy "tudom ám a titkodat". Mindenesetre próba-cseresznye, ha be is jössz neki neked kell kezdeményezned (szomszéd lévén csak szépen óvatosan), nem a nyúl viszi a vadászpuskát.
2019. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol közben, hogy mekkora CENZÚRÁZVA vagy, és már az egész háznak elmondta.
2019. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!