Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rejtőzködő bik, mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtőzködő bik, mielőtt találkoztok valakivel akit internetről ismertek meg, mit osztotok meg egymással? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy instát abból a szempontból praktikus, hogy akkor a másik nem kamus. Ugyanakkor ezzel minimális marad az anonimitás, azaz könnyebben kiderülhet valahogy mások előtt az egész. Egyszer itt többen írták kamu névvel ismerkednek, max telefonszamot adnak meg, így minimális az esélye, hogy kiderül.
2019. szept. 16. 21:23
 1/6 petrick2004 ***** válasza:
100%
igazából én ugy csinálom hogy beszélgetünk aztán bedobunk egy képet a beszélgetésbe aztán amithoz az élet ugy lesz ha találkozunk akko rmeg mint egy átlagos ember ugy találkozunk
2019. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanúgy ahogy a félrelépők. Először általános társalgás, arckép nélküli kép, nagyjából a foglakozás, iskolák, merre lakik stb. hogy van-e közös ismerős. Utána telszámcsere, arcképes képcsere és személyes találkozó. Felesleges "instázni" meg "facebook"-ozni amikor élőben akar az ember ismerkedni, nem igaz?
2019. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a hosszabb beszélgetést szeretem, és azt többször, és az alatt kibukik az is ha valaki kamus, vagy ha hezitál, nem gondolja komolyan...


Az insta, facebook az elég "intim" dolog, ott az összes haverod, családod stb... Nem szoktam érteni, ha valaki két mondat után megadja egy idegennek.

Ilyesmit akkor adok / kérek amikor már találkoztam az illetővel és amúgy jóban leszünk, meg ugye az első tali után nem lép le :)

2019. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár én meleg vagyok, de az utolsóval egyetértek.

Oké, hogy le kell ellenőrizni, hogy valaki kamus-e, de egy van idegennek odaadod az instád vagy az fb elérhetőséged? Sokkal nagyobb az esély hogy lebukik az illető, másrészt én csak akkor jelölök vissza valakit ha már személyesen is ismerem.

Kicsit beszélgetünk, majd telszámcsere, viberen folytatjuk ott lehet képet is cserélni, beszélni.

Viszont:

Mit jelent a kamus szó?

Mert attól, hogy valaki valós képét küldi el, és valós adatait, azért jártam én is (meg gondolom sokan mások is) úgy hogy el sem jött a talira.

2019. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy nem ő van a képen, nem arra, hogy megfutamodik. Csak az elsőre lenne biztosíték az insta.
2019. szept. 17. 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tokmind1? Úgysem mer eljonni senki,senkivel. :,D
2019. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!